Patriot chwali się nowym rekordem uzyskanym przez pamięci Viper Steel

Patriot chwali się nowym rekordem uzyskanym przez pamięci Viper Steel

Firma Patriot pochwaliła się uzyskaniem rekordu świata w podkręcaniu pamięci i co się z tym wiąże pierwszego miejsca w rankingu HWBOT AIDA64 Memory Read. Osiągnięcie to uzyskano za pomocą modułów Viper Steel, które dostępne są w sprzedaży w wersji z prędkościami 4400 MHz. Tym samym Patriot, dzięki pomocy Charlesa Wirtha A.K.A. Fuggera, po raz kolejny zdołał pobić innych overclockerów i odzyskać pierwszą pozycję w prestiżowym rankingu. „Niezwykle cieszymy się ze współpracy z Charlesem Wirthem (aka Fuggar), co pozwoliło nam odzyskać pierwsze miejsce w globalnym rankingu podkręcania pamięci. Fachowa wiedza Charlesa i jego innowacyjne podejście połączone z oddanym zespołem Patriota pokazało pełny potencjał produktów Viper Gaming” - pochwalił się wiceprezes Patriota, Roger Shinmoto.

Firma Patriot pochwaliła się uzyskaniem rekordu świata w podkręcaniu pamięci i co się z tym wiąże pierwszego miejsca w rankingu HWBOT AIDA64 Memory Read.

Warto przy okazji przypomnieć, że Patriot niedawno wprowadził do swojej oferty 32 GB moduły pamięci z serii Viper 4 Blackout DDR4 i Viper Steel DDR4. Te oferują graczom i twórcom materiałów wideo możliwość wyposażenia komputerów w więcej pamięci operacyjnej i rozszerzają potencjalną wydajność ich systemów. Serie te od dłuższego czasu cieszą się uznaniem entuzjastów poszukujących szybkich pamięci, które zapewniają możliwość zwiększania wydajności poprzez podkręcanie. Moduły te powstały z myślą o wysokowydajnych systemach i oferują bardzo dobre osiągi na platformach AMD oraz Intela. 64 GB zestawy Viper 4 Blackout i Viper Steel dostępne są w wersji od 3000 MHz do 3600 MHz. Tworzone są na bazie rygorystycznie testowanych układów pamięci i komponentów. Każdy z 32 GB modułów chroniony jest przez rozpraszacz ciepła wykonany z aluminium klasy militarnej, a zaawansowany układ pinów maksymalizuje efektywność i wydajność termiczną.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Patriot chwali się nowym rekordem uzyskanym przez pamięci Viper Steel

 0