Patriot obniża ceny peryferiów Viper Gaming z okazji IEM

Patriot obniża ceny peryferiów Viper Gaming z okazji IEM

Z okazji wielkiego święta graczy, jaki niewątpliwie jest IEM, firma Patriot przygotowała promocję na produkty gamingowe z serii Viper Gaming. W sklepach X-Kom, Sferis oraz Morele.net w dniach 25 lutego – 10 marca można będzie zakupić wybrane akcesoria gamingowe w obniżonych cenach. Jednym z ciekawszych jest klawiatura mechaniczna Patriot Viper V760 Mechanical RGB Keyboard z przełącznikami Kailh Brown. To konstrukcja dedykowana graczom, którzy cenią sobie cichą i precyzyjną pracę brązowych przełączników. Zastosowano w niej wysokiej jakości materiały, a żywotność przełączników wynosi aż 50 milionów kliknięć. Dodatkowo klawiatura posiada praktyczny, bo odłączany palm rest, umożliwiając wielogodzinną pracę lub zabawę przed komputerem bez większego zmęczenia nadgarstków. Całości dopełniają pełny NKRO i anti-ghosting, efektowne podświetlenie RGB oraz intuicyjne oprogramowanie.

W sklepach X-Kom, Sferis oraz Morele.net w dniach 25 lutego – 10 marca można będzie zakupić wybrane akcesoria gamingowe firmy Patriot w obniżonych cenach.

Patriot obniża ceny peryferiów Viper Gaming z okazji IEM

 

Linki do sklepów:

Kolejnym produktem są słuchawki Patriot VIPER V361. Jest to headset oferujący wsparcie dla wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, co dawać ma nam przewagę na polu walki. Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon, zapewniający wysoką jakość rozmów z innymi członkami drużyny. Patriot VIPER V361 mają wbudowany silnik oddźwięku ultra basów (UBR), co przez umieszczenie w nausznikach dodatkowych sub-driverów o średnicy 30mm polepszać ma jakość i głębię generowanych tonów niskich, a także umożliwia przejście w tryb, w którym towarzyszące basom wibracje mają zintensyfikować i wzbogacić doznania z każdej eksplozji w świecie gry. Całość wykonana jest z wysokiej jakości komponentów, a niska waga maksymalizuje komfort użytkowania. Poduszki wykonane są z przyjemnego w dotyku i trwałego materiału, natomiast efektowne podświetlenie LED nadaje urządzeniu wyjątkowego charakteru. Patriot zadbał także o najmniejsze szczegóły, ponieważ w opakowaniu słuchawek znaleźć można dodatkowy komplet poduszek, torbę transportową oraz naklejki Viper Gaming.

​​Patriot obniża ceny peryferiów Viper Gaming z okazji IEM

 

Linki do sklepów:

Promocyjną ofertę zamyka laserowa mysz Patriot Viper V560. Urządzenie oferuje precyzyjny, bazujący na laserze sensor oferujący do 12000 DPI oraz funkcję wyłączenia korekcji ścieżki i akceleracji, co jest kluczowe w przypadku gier, gdzie chcemy mieć pełną kontrolę nad gryzoniem. Dodatkowo mysz wyposażona została w system ciężarków, który pozwala dostosować wagę urządzenia do indywidualnych preferencji użytkownika. Co więcej, zastosowane ceramiczne ślizgacze maksymalizują nie tylko żywotność myszy, ale przede wszystkim zapewniają bardzo gładki ślizg niemal po każdej powierzchni, co podnosi komfort użytkowania, a efektowne podświetlenie LED w kolorze czerwonym nadaje całości gamingowego stylu.

Patriot obniża ceny peryferiów Viper Gaming z okazji IEM

 

Linki do sklepów:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Patriot obniża ceny peryferiów Viper Gaming z okazji IEM

 0