Patriot poszerza ofertę dla graczy o nowe klawiatury mechaniczne Viper

Patriot poszerza ofertę dla graczy o nowe klawiatury mechaniczne Viper

Firma Patriot nie jest specjalnie znana z produkcji akcesoriów dla graczy. Dopiero w zeszłym roku marka wprowadziła do swojej oferty klawiaturę, myszkę i słuchawki. Teraz portfolio poszerza się o dwie nowe klawiatury mechaniczne z przełącznikami Kailh.

Dwie nowe klawiatury mechaniczne w ofercie firmy Patriot to Viper V770 RGB oraz Viper V730. Pierwsza z nich jest wyposażona w 104 podstawowe klawisze, 5 przycisków dodatkowych z obsługą makro oraz 8 multimedialnych, umieszczonych nad przyciskami „F”. Producent zdecydował się również na wykorzystanie specjalnej rolki do szybkiego regulowania głośności.

Klawiatura korzysta z przełączników Kailh Brown z podświetleniem RGB. Oznacza to, że użytkownik sam może wybrać barwę iluminacji. Możliwe jest także zapisywanie ich na jednym z 5 profili. Poza tym oferuje dodatkowe złącze USB oraz audio mini-jack 3,5 mm na słuchawki.

Z kolei Viper V730 to dużo prostszy, wręcz podstawowy model. Klawiatura ma jedynie 104 przyciski podstawowe, umieszczone na przełącznikach Kailh Red. Nie ma klawiszów dodatkowych z obsługą marko ani złącz USB lub audio. Podświetlenie także jest jednokolorowe, w tym przypadku czerwone.

Na ten moment nie znamy dokładniej premiery nowych klawiatur mechanicznych Patriot Viper. Ceny również pozostają tajemnicą. Ale biorąc pod uwagę zastosowane przełączniki, to nie powinni być szczególnie wygórowane.

Patriot Viper V770 RGB

Patriot Viper V770 RGB

Patriot Viper V730

Patriot Viper V730

Pokaż / Dodaj komentarze do: Patriot poszerza ofertę dla graczy o nowe klawiatury mechaniczne Viper

 0