Patriot prezentuje nowe gamingowe myszki - Viper Gaming V551 i V550

Patriot prezentuje nowe gamingowe myszki - Viper Gaming V551 i V550

Patriot rozszerza swoją dynamicznie rozwijaną markę Viper Gaming o nowe myszki. Viper 550 i Viper 551. Model Viper 550 wyposażony został w sensor Pixart PMW3325, uzyskujący sprzętowo rozdzielczość 5000 DPI, ale za sprawą oprogramowania Viper można podwoić tę wartość do 10 000 DPI. Przyciski oparto o wytrzymałe przełączniki Omron o żywotności aż 10 mln kliknięć, a konstrukcja jest w pełni symetryczna, co oznacza, że przyciski boczne znajdują się zarówno po lewej, jak i prawej stronie (łącznie 9, z czego 8 programowalnych), dzięki czemu wygodnie mogą z niej korzystać również leworęczne osoby. Warto też wspomnieć o klasycznym, lubianym przez graczy kształcie, który świetnie spisuje się w dynamicznych grach akcji, szczególnie strzelankach, gdzie wykonujemy szybkie ruchy oraz gumowanych panelach bocznych zauważalnie poprawiających chwyt. Nie można też zapomnieć o kablu w oplocie oraz podświetleniu RGB, które można dopasować do własnych preferencji, wybierając kolor spośród 16,8 mln barw.

Obie nowości od Patriot to produkty skierowane do bardziej wymagających graczy, którzy oczekują od myszy wysokiej precyzji i typowo gamingowych cech.

Viper 551 to jak sama nazwa wskazuje bardzo podobna mysz, ale z kilka istotnymi różnicami. Po pierwsze, model ten otrzymał uprawnioną wersję sensora Pixart, czyli PMW3327, która osiąga natywnie 6200 DPI, a oprogramowanie Viper zwiększa tę wartość do nawet 12 000 DPI. Tutaj również zastosowano trwałe przełączniki Omron, ale konstrukcja pochwalić może się 8 przyciskami (w tym 7 programowalnymi). Wynika to z faktu, że zastosowano tu bardziej profilowany kształt, typowy dla praworęcznych graczy i zrezygnowano z przycisków bocznych po prawej stronie, ale w zamian dodano jeden umieszczony na zewnętrznej krawędzi lewego przycisku głównego. Poza tym, tutaj również możemy liczyć na świetnie zrealizowane podświetlenie RGB i kabel w oplocie.

Patriot Viper Gaming z nowościami na Computex 2019

Obie nowości od Patriot to produkty skierowane do bardziej wymagających graczy, którzy oczekują od myszy wysokiej precyzji i typowo gamingowych cech, jak wygodny kształt, sprzyjający długim sesjom i kontroli nad urządzeniem, możliwości personalizacji ustawień, które zapisywane mogą być na 5 różnych profilach, solidne wykonanie z wysokiej jakości podzespołów czy opcja zmiany DPI „w locie”. To wszystko, a nawet dużo więcej, gwarantują Viper 550 i Viper 551, każda w sugerowanej cenie 149 PLN brutto.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Patriot prezentuje nowe gamingowe myszki - Viper Gaming V551 i V550

 0