Mało miejsca na konsoli czy smartfonie? Patriot ma na to lekarstwo!

Mało miejsca na konsoli czy smartfonie? Patriot ma na to lekarstwo!

Patriot, światowy lider w dziedzinie wydajnych pamięci i nośników danych, oferuje szeroką gamę niezawodnych i wydajnych produktów bazujących na technologii Flash - od kart pamięci, po popularne pendrive'y. Jeśli więc szukacie rozwiązania, które pozwoli rozszerzyć pamięć telefonu, miejsce na dane w nowej konsoli czy nagrywać materiały 4K za pomocą wysokiej klasy aparatu, to Patriot spieszy z pomocą. 

EP A1, czyli karty pamięci microSD dla wymagających

Smartfony coraz częściej zastępują nam komputery, służąc nie tylko jako magazyny danych, na których przechowujemy zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości 4K czy dokumenty, ale także platformy do gier. A skoro już przy graniu jesteśmy, konsola przenośna Nintendo Switch wyposażona jest w zaledwie 32 GB wewnętrznej, a bazowy model konsoli Steam Deck oferuje jej niewiele więcej, bo tylko 64 GB, co w kontekście rozmiarów współczesnych gier oznacza maks. 2-3 tytuły. Wniosek? Wbudowana pamięć w urządzeniach mobilnych szybko się kończy, ale można temu łatwo zaradzić, inwestując w dobrej jakości, pojemną kartę pamięci microSD. 

 

Patriot EP A1 to karty pamięci microSDHC/XC zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach, którzy oczekują od nośnika danych zarówno wysokiej wydajności, jak i niezawodności. EP V30 A1 pełni obsługuje standardy Class 10, U3 i V30 oraz oferuje prędkość odczytu i zapisu sięgającą odpowiednio 90 MB/s i 80 MB/s. Karty zaprojektowano m.in. z myślą o nagrywaniu filmów 4K. Klasyfikacja A1 App potwierdza zaś, że można ich bezproblemowo używać z urządzeniem z systemem Android. Dzięki temu możemy nie tylko przechowywać aplikacje bezpośrednio na EP A1, ale także uruchamiać je z karty pamięci, przyspieszając telefon i zwalniając miejsce w pamięci wewnętrznej. Wysokie prędkości zapisu i odczytu danych świetnie sprawdzą się też w konsolach, zapewniając krótkie czasy uruchamiania i wczytywania gier.

Karty pamięci Patriot EP A1 dostępne są w czterech wersjach pojemnościowych: 64 GB, 128 GB, 256 GB i 512 GB. W zestawie znajduje się także adapter SD, a produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. 

Patriot Supersonic Rage Prime  - pendrive do zadań specjalnych

Czego oczekuje się od nowoczesnego nośnika danych? Przede wszystkim wydajności, najwyższej klasy komponentów, które gwarantują niezawodność, dużych pojemności oraz mobilności. Pendrive'y Patriot Supersonic Rage Prime oferują to wszystko, a nawet więcej. 

Te niezwykle kompaktowe nośniki pamięci Flash zapewniają wysokie transfery danych dochodzące do 600 MB/s, a więc są szybsze od dysków SSD korzystających z interfejsu SATA III. Co więcej, oferują nawet 1 TB miejsca na dane, dzięki czemu sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy dużych pojemności, jak np. w konsolach do gier. 

Patriot z przyjemnością informuje więc o wprowadzeniu na rynek flagowego modelu serii Supersonic, czyli Supersonic Rage Prime USB 3.2 Gen 2. Nośnik jest wyposażony we wbudowany czujnik termiczny do monitorowania temperatury, gwarantujący doskonałą trwałość i stabilność oraz najnowszy kontroler, aby zapewnić najszybszy transfer danych i prędkość zapisu. 

Pendrive jest kompatybilny z Windows 10/8/7/Vista/XP/2000, Linux 2.4 i nowszymi, Mac OSX 10.6 oraz konsolami nowej generacji - Xbox Series X/S, PlayStation 5. Supersonic Rage Prime USB 3.2 Gen.2 to najlepsze rozwiązanie dla konsumentów, którzy wymagają wieloplatformowego przenośnego rozwiązania do przechowywania danych o doskonałej jakości wykonania i dużych pojemnościach.

Supersonic Rage Prime wykorzystuje zaawansowany kontroler i wysokiej jakości pamięć flash, wspierając tym samym standard USB 3.2 Gen. 2. Twórcy treści wideo, graficy 2D i twórcy animacji w pełni wykorzystają jego szybkość w swojej pracy. Dzięki wysokiej wydajności pendrive może również działać jako niezależny nośnik ratunkowy dla laptopów i komputerów stacjonarnych. Idealnie sprawdzi się także z nowymi konsolami, jak PlayStation 5, gdzie szybko musimy się ratować przenoszeniem danych na zewnętrzny nośnik USB. 

Supersonic Rage Prime ma wbudowany wskaźnik LED, który pozwala użytkownikom wizualnie potwierdzić, kiedy dane są przetwarzane i jest w pełni kompatybilny z technologią plug-and-play. Ponadto jest wyposażony w wysokiej jakości trwałą obudowę, która zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem podczas upadku.

Supersonic Rage Prime USB 3.2 Gen 2 jest oferowany w trzech pojemnościach: 250 GB, 500 GB i 1 TB. Produkt jest objęty 5-letnią gwarancją producenta.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mało miejsca na konsoli czy smartfonie? Patriot ma na to lekarstwo!

 0