Patriot Viper Gaming z nowościami na Computex 2019

Patriot Viper Gaming z nowościami na Computex 2019

Najwięksi gracze branży komputerowej udali się na Computex 2019, więc Patriota, jako wiodącego producenta pamięci i nośników danych, także nie mogło zabraknąć na tajwańskich targach komputerowych. Amerykanie zaprezentują w Tajpej szereg nowych produktów, w tym nowości w ramach gamingowej marki Viper Gaming, takie jak dysk SSD M.2 z podświetleniem RGB. VPR100 to dysk SSD w standardzie M.2, bazujący na interfejsie PCIe Gen. 3 X4 NVMe, który wyposażony został w wysokowydajny kontroler Phison E12. Taka kombinacja zapewnia prędkości transferów na poziomie 3100 MB/s dla sekwencyjnego odczytu i 3000 MB/s dla sekwencyjnego zapisu. Nośnik dostępny będzie w pojemnościach do 1 TB, a jego największym wyróżnikiem jest zaimplementowany system podświetlenia RGB, które jest kompatybilne z rozwiązaniami synchronizacji iluminacji stosowanymi przez popularnych producentów płyt głównych.

Patriot zaprezentuje w Tajpej szereg nowych produktów, w tym nowości w ramach gamingowej marki Viper Gaming, takie jak dysk SSD M.2 z podświetleniem RGB.

 

Patriot Viper Gaming z nowościami na Computex 2019

Patriot P200 to z kolei nowa seria dysków SSD SATA III, które idealnie sprawdzać będą się w przypadku osób poszukujących taniego, wydajnego nośnika dla komputera stacjonarnego lub laptopa. W tym przypadku liczyć możemy na prędkości odczytu sięgające 530 MB/s i zapisu 460 MB/s - osoby przesiadające się z HDD odczują tu ogromną poprawę w szybkości uruchamiania systemu i aplikacji, czasów wczytywania czy transferów. Nie zabraknie także nowych peryferiów od Viper Gaming, w tym optycznych myszek dla graczy VIPER V550 i VIPER V551 z precyzyjnym sensorem od Pixart (odpowiednio PWM3325 i PWM3327), ergonomicznym kształtem i podświetleniem RGB z możliwością personalizacji. Wśród nowości zaprezentowane zostaną także headset VIPER V380 RGB ze wsparciem dla dźwięku przestrzennego 3D (7.1 Surround Sound) oraz pamięci RAM DDR z serii Viper 4 (Blackout).

Patriot Viper Gaming z nowościami na Computex 2019

Wszystkie nowości można będzie zobaczyć od poniedziałku 28 maja do piątku 31 maja na stoisku Patriot na targach Computex 2019. Patriot Memory to amerykańska firma, która od 1985 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości podzespołów komputerowych, w tym wysokowydajnych pamięci VIPER, niezawodnych i szybkich dysków SSD czy innych nośników danych, jak pamięci USB oraz karty flashowe. Idąc z duchem czasu oraz rosnącą popularnością e-sportu i gamingu Patriot stworzył w ostatnim czasie także własną markę peryferiów gamingowych VIPER GAMING. Więcej informacji na stronach www.patriotmemory.com oraz http://viper.patriotmemory.com.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Patriot Viper Gaming z nowościami na Computex 2019

 0