Patriot Viper V380 - nowy headset klasy premium

Patriot Viper V380 - nowy headset klasy premium

Firma Patriot zapowiedziała kolejny produkt w ramach swojej marki Viper Gaming. Tym razem jest to zestaw słuchawkowy klasy premium Viper V380, który zaspokoi potrzeby wymagających graczy w zakresie jakości wykonania, brzmienia, obsługi technologii dźwięku przestrzennego 7.1, atrakcyjnego wzornictwa i komfortu użytkowania. Słuchawki dostarczą nam przede wszystkim bardziej immersyjne doznania w trakcie grania, dzięki czemu będziemy mogli rozkoszować się rozgrywką, a dodatkowe funkcje, takie jak 7.1 Virtual, gwarantują uzyskanie realistycznych wrażeń podczas grania. 

Zestaw słuchawkowy klasy premium Viper V380 zaspokoi potrzeby wymagających graczy w zakresie jakości wykonania, brzmienia, obsługi technologii dźwięku przestrzennego 7.1, atrakcyjnego wzornictwa i komfortu użytkowania.  

 

Patriot Viper V380 - nowy headset klasy premium

Każdy gracz wie, jak istotny jest komfort użytkowania i wygoda słuchawek, które mamy na głowie przez kilka godzin. Dlatego też Patriot postawił na wysokiej klasy materiały, w tym duże nauszniki i opaskę pokrytą ekoskórą zszywaną na krawędziach, wewnątrz której umieszczono miękką dostosowującą się do kształtu głowy gąbkę. Nie musimy się też obawiać o trwałość, ponieważ regulowany pałąk wykonany jest ze stali, a obudowa słuchawek z solidnego tworzywa ABS. 2,1-metrowy kabel zabezpieczono materiałowym oplotem, a cała konstrukcja waży tylko 320 gramów, więc nie będzie stanowić obciążenia podczas długich sesji przy ulubionych tytułach. Ergonomiczna zamknięta konstrukcja zapewnia też pasywną izolację hałasu z otoczenia.

Patriot Viper V380 - nowy headset klasy premium

Headset prezentuje się nowocześnie, a podświetlenie RGB jest w pełni regulowane, więc każdy będzie mógł dostosować kolory do własnych potrzeb. Ciekawostką jest specjalny tryb reakcyjny podświetlenia, w którym LEDy reagują na muzykę lub dźwięki w grze. Warto też wspomnieć o możliwości kontroli głośności, wyciszenia i podświetlenia z poziomu lewej słuchawki. Za jakość dźwięku słuchawek Viper V380 odpowiadają duże 53 mm przetworniki, które charakteryzują się szerokim pasmem przenoszenia (20-20000 Hz), co gwarantuje, że podczas grania nie umkną nam nawet najmniejsze szczegóły, w tym kroki zakradającego się za naszymi plecami przeciwnika. Istotnym elementem każdego gamingowego headsetu jest też mikrofon - Patriot postawił na odczepianą konstrukcję na elastycznym pałąku, która pochwalić może się technologią Xear ENC. Jest to aktywna redukcja szumów, która działa na zasadzie wykorzystania dwóch mikrofonów, mających na celu odróżnienie naszego głosu od dźwięków z otoczenia.

Patriot Viper V380 - nowy headset klasy premium

Istotnym elementem Viper V380 jest również dedykowane oprogramowanie. Specjalna aplikacja Viper jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu każdy bez problemu się w niej odnajdzie. Co najważniejsze, znajdziemy tu wiele przydatnych opcji, w tym equalizer, dostęp do funkcji Xear czy możliwość personalizacji podświetlenia.  

Headset Viper V380 trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu, a jego cena wynosić będzie 339 zł.

Specyfikacja:

Słuchawki

 • 53 mm neodymowe przetworniki Hi-Fi
 • Pasmo przenoszenia:  20Hz–20kHz
 • Impedancja:  64Ω at 1kHz
 • Czułość:  106dB + 3dB at 1kHz

Mikrofon

 • Odczepiany z funkcją aktywnej redukcji szumów (ENC)
 • Pasmo przenoszenia: 100Hz-10kHz
 • Stosunek sygnału do szumu (SNR):  60 dB
 • Czułość : -42dB ±3dB
 • Typ:  Wielokierunkowy

Dodatkowe

 • Podświetlenie RGB
 • Dźwięk przestrzenny Virtual 7.1
 • Interfejs USB
 • Kabel w oplocie o długości 2,1 m
 • Oprogramowanie Viper

Pokaż / Dodaj komentarze do: Patriot Viper V380 - nowy headset klasy premium

 0