PES 2019 oficjalnie zapowiedziany

PES 2019 oficjalnie zapowiedziany

Po wielu miesiącach oczekiwania japoński producent potwierdził kolejną część popularnej kopanki, która w tym roku ma doczekać się dość licznych zmian w rozgrywce. 

Fani piłkarskich zmagań mogą powoli zacierać rączki, ponieważ Konami zapowiedziało kolejną odsłonę swojej popularnej gry sportowej. Pro Evolution Soccer 2019 ma być zdaniem autorów jeszcze bardziej udoskonalony względem poprzedniej odsłony, a wśród nowinek wymienia się m.in. przemodelowany system umiejętności, odświeżoną fizykę kolizji, czy widoczną oznakę zmęczenia u piłkarzy. Do tego unikalne style grania dostosowane pod konkretnych zawodnikó takich jak Beckham lub Coutinho. Kopnięcia piłki mają być teraz dużo lepiej odwzorowane względem realnego futbolu i dawać większą satysfakcję posiadaczowi tytułu. Natomiast świętować zdobytego gola możemy także z publicznością, która otrzyma zmienione animacje.

Piłkarze w PES 2019 otrzymają usprawnione animacje. Odświeżenia doczeka się również warstwa graficzna

Pod względem graficznym PES 2019 znacząco wyróżni się na tle konkurencyjnych produktów za sprawą technologii Enlighten gwarantującej obsługę rozdzielczości 4K czy HDR. Odświeżenia doczeka się także menu główne, które od teraz dzięki swej dynamice zaprezentuje najświeższe wiadomości ze świata gry. Premiera Pro Evolution Soccer 2019 na PlayStation 4, Xbox One i PC odbędzie się dokładnie 30 sierpnia bieżącego roku. Produkt pojawi się w dwóch wydaniach: pierwsze z Philippe Coutinho na okładce jako standardowa wersja zaś drugie specjalne z Davidem Beckhamem, zawierające rozmaite bonusy do popularnego trybu MyClub (wzorowanego na FIFA Ultimate Team). Niestety nie wiemy, co konkretnie fani dostaną w gratisie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PES 2019 oficjalnie zapowiedziany

 0