PES 2022: Konami niespodziewanie udostępniło demo gry

PES 2022: Konami niespodziewanie udostępniło demo gry

Konami zaskoczyło wszystkich, niespodziewanie publikując demo testowe gry, które bez wątpienia w przyszłości będzie nosić nazwę PES 2022, jednak w chwili obecnej jest to jedynie "nowa gra piłkarska". Wersja testowa dostępna jest na PS5, Xbox Series X/S, Xbox One i PS4 (z funkcją cross-play między generacjami konsol), a grać będzie można do 8 lipca. W oficjalnym FAQ Konami wyjaśnia, że ​​jest to przede wszystkim test dla dobierania graczy i serwerów w grze, a rozgrywka i efekty wizualne pozostają niedokończone. Demo zostało stworzone w Unreal Engine – na który PES przejdzie w tym roku po raz pierwszy – ale Konami mówi, że "mechanika rozgrywki, balans, animacje i grafika są w trakcie opracowywania i zostaną ulepszone przed oficjalną premierą".

Konami bez żadnej zapowiedzi udostępniło demo PES 2022. Zainteresowani, którzy zagrają, a następnie wypełnią ankietę, otrzymają bonus w postaci waluty w grze.

Co zastanawiające, Konami nie ogłosiło nigdzie, że demo jest dostępne. Nie było o tym również wzmianki na oficjalnych kanałach mediów społecznościowych PES. Demo pozwala tylko na gry online 1 na 1, a dostępne zespoły to Manchester United, Bayern Monachium, Juventus i Barcelona. Jest to bardzo wczesna wersja produktu końcowego, w której w obecnej chwili brakuje mnóstwa elementów, od niektórych cieni graczy po komentarze. Więcej informacji o grze zapewne zobaczymy dopiero 21 lipca.

Osoby, które zagrają w wersję demonstracyjną nowej gry piłkarskiej i wypełnią ankietę na jej temat, otrzymają 25000 GP (wirtualna waluta PES) do wykorzystania w trybie MyClub w aktualizacji sezonu PES 2021. Po rocznej przerwie PES powraca w tym roku jako gra nowej generacji z nowym silnikiem. Konami wcześniej wyjaśniało, że "sama skala wszystkiego, co zamierzamy osiągnąć w naszym debiucie nowej generacji, sprawiła, że ​​konieczne jest ograniczenie naszych wysiłków w innych obszarach rozwoju". Zespół PES również po cichu gromadził ekskluzywne licencje klubowe w ostatnim roku, co wydaje się być nową strategią pokonania FIFA.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PES 2022: Konami niespodziewanie udostępniło demo gry

 0