Pięć nowych kamer do monitoringu TP-Link VIGI

Pięć nowych kamer do monitoringu TP-Link VIGI

TP-Link zaprezentował pięć nowych kamer do monitoringu CCTV z serii VIGI, które znajdą zastosowanie w mniejszych i średnich przedsiębiorstwach. VIGI C340, C540 oraz C540-W są odporne na warunki atmosferyczne, z kolei VIGI C440 i C440-W to modele do zastosowań wewnątrz budynków. Wszystkie urządzenia oferują w pełni kolorowy obraz i inteligentne wykrywanie ruchu.

TP-Link VIGI C340 to zewnętrzna kamera odporna na warunki atmosferyczne z certyfikatem IP66. Wyposażono ją w sensor o rozdzielczości 4 Mpix. Produkt dostępny jest w 3 wersjach: z obiektywem 6 mm, 4 mm i 2,8 mm. Sprzęt może być zasilane za pomocą technologii PoE, przesyłając dane i zasilanie jednym przewodem Ethernet, bądź przy użyciu zasilacza 12 V. Model VIGI C440 to kamera wewnętrzna z sensorem o rozdzielczości 4 Mpix. Produkt dostępny jest w 2 wariantach: z obiektywem 4 mm lub 2,8 mm. Zasilanie jest możliwe za pomocą PoE lub zasilacza 12 V. Kamera VIGI C440-W przeznaczono do montowania wewnątrz, szczególnie w trudno dostępnych miejscach, gdzie jest problem z doprowadzeniem klasycznego okablowania – urządzenie korzysta z łączności Wi-Fi. Wyposażono je w matrycę 4 Mpix i obiektyw 4 mm. Kamera może być zasilana za pomocą zasilacza 12 V.

TP-Link wprowadził do oferty nowe kamery do monitoringu w małych i średnich firmach.

Kamera TP-Link

VIGI C540 i C540-W to zewnętrzne kamery obrotowe typu PT cechujące się certyfikatem IP66. Posiadają one sensor 4 Mpix i obiektyw 4 mm. Model C540 korzysta z zasilania PoE lub 12 V. C540-W korzysta z łączności Wi-Fi i może być zasilana za pomocą zasilacza 12 V. Wszystkie urządzenia wykorzystują kompresję H.265+. Nagrania z kamer mogą być rejestrowane na rejestratorze sieciowym NVR, a także na karcie microSD. Funkcja detekcji smart wykrywa osoby, ruch, przekroczenie linii, wtargnięcie na obszar czy sabotaż kamery. Użytkownik otrzyma powiadomienie push, gdy ktoś przekroczy ustaloną granicę, wejdzie na wyznaczony obszar lub zasłoni kamerę.

TP-Link oferuje dedykowaną aplikację w wersjach na Androida i iOS pozwalającą konfigurować oraz sterować kamerami z poziomu smartfona, z dowolnego miejsca na świecie. Oprócz tego przygotowano oprogramowanie dla komputerów oraz rejestratorów NVR. W ofercie TP-Link dostępne są 8-kanałowy rejestrator VIGI NVR1008H i 16-kanałowy rejestrator VIGI NVR1016H a wszystkie urządzenia z serii TP-Link VIGI są zgodne ze standardem ONVIF.

Urządzenia objęto 3-letnią gwarancją. Dostępne są już w sprzedaży w cenach około:

  • 330 zł brutto za VIGI C340
  • 315 zł brutto za VIGI C440
  • 360 zł brutto za VIGI C440-W
  • 450 zł brutto za VIGI C540
  • 530 zł brutto za VIGI C540-W
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pięć nowych kamer do monitoringu TP-Link VIGI

 0