Pierwsza runda kwalifikacji EVOLVEyourself za nami

Pierwsza runda kwalifikacji EVOLVEyourself za nami

Godziny zmagań, niesamowite emocje i świetne widowisko — pierwszy etap turnieju charytatywnego EVOLVEyourself już za nami. O wartościowe nagrody od TP-Link oraz miejsce w finałowych rozgrywkach podczas PGA zawalczyło 41 drużyn, a wśród nich znalazły się topowe formacje z polskiego podwórka. Przebieg kwalifikacji nie był jednak oczywisty, bo drużyny takie jak IzakoBoars, PompaTeam czy PrideAcademy nie zagrnęły pierwszych miejsc. Poziom był naprawdę wyrównany i wiele składów znacznie mniej rozpoznawalnych i doświadczonych pokazało, że potrafią walczyć na najwyższym poziomie. Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział, a szczególne brawa należą się formacji tiltedGG, która dzięki znakomitemu przygotowaniu ma możliwość zawalczyć o nagrodę główną.

Skład tiltedGG:

  • G0ryl
  • kad1e
  • Cieniu
  • Evigee
  • patsoneee

Oficjalnym partnerem pierwszych eliminacji był wcześniej wspomniany TP-Link, który dostarczył zwycięzcom cenne nagrody rzeczowe oraz dołożył 1000 zł charytatywnie na Dom Dziecka w Tarnowie Opolskim, o pieniądze dla którego będzie walczyła drużyna EVOLVE. To jednak nie koniec zmagań, czekają nas jeszcze trzy etapy kwalifikacji, w których to właśnie Twoja drużyna może stanąć na podium i dostać się na finały podczas PGA. Już 21 września zaczynamy drugą turę, kolejne odbędą się 28-29.09 oraz 05-06.10, więcej dokładnych oraz bieżących informacji na temat przebiegu rozgrywek w turnieju EVOLVEyourself znajdziecie w naszych mediach społecznościowych — fanpage EVOLVE oraz fanpage ITHardware.

Zmierz się z najlepszymi i zawalcz o wartościowe nagrody w charytatywnym turnieju EVOLVEyourself

EVOLVEyourself

EVOLVEyourself to nie tylko szczytny cel, ciekawa inicjatywa oraz mnóstwo emocji dla fanów elektronicznych sportów. To także możliwość zaistnienia na scenie esportu, pokazania swoich umiejętności i determinacji. Nasz nowy partner medialny — esportTV na pewno Was nie zawiedzie i kto wie… może Wasi bliscy zbledną, gdy zobaczą was w transmisji telewizyjnej podczas finałowych rozgrywek na PGA. Zatem powodzenia i do dzieła! #EVOLVEyourself

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pierwsza runda kwalifikacji EVOLVEyourself za nami

 0