Pierwszy bezprzewodowy router 4G LTE od Mercusys

Pierwszy bezprzewodowy router 4G LTE od Mercusys

MB110-4G to najnowsze urządzenie marki Mercusys, które jak twierdzi producent dostosowano do różnorodnych potrzeb użytkowników. Jest to pierwszy bezprzewodowy router 4G LTE od tej marki.

Router MB110-4G oferuje dostęp do Internetu o prędkości Wi-Fi sięgającej 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Technologia LTE kat. 4 umożliwia pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s i przesyłanie ich z prędkością do 50 Mb/s. Pełna zgodność z FDD-LTE i TDD-LTE umożliwia działanie z większością operatorów na całym świecie. By skonfigurować sprzęt wystarczy włożyć kartę nano SIM i włączyć router, aby udostępnić 4G LTE urządzeniom znajdującym się w sieci Wi-Fi.

Router MB110-4G oferuje dostęp do Internetu o prędkości Wi-Fi sięgającej 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

Dla polepszenia zasięgu router ma również możliwość dodatkowego podłączenia zewnętrznych anten LTE. W MB110-4G zastosowano dwa porty na zewnętrzne anteny 3G/4G, a także standardowe porty RJ45 10/100Mb/s. Tryb Routera Wi-Fi pozwoli wykorzystywać MB110-4G również z kablowym połączeniem internetowym, na wypadek braku zasięgu LTE. 

Wystarczy podłączyć przewód Ethernet do portu WAN/LAN, by używać tej funkcji. Dostęp do sieci mogą uzyskać aż 32 urządzenia jednocześnie. Urządzenie jest dostępne w cenie ok. 200 zł. Router objęto trzyletnią gwarancję producenta.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pierwszy bezprzewodowy router 4G LTE od Mercusys

 0