Pierwszy przystanek na trasie mistrzostw w grze Hearthstone autorstwa ZOTAC

Pierwszy przystanek na trasie mistrzostw w grze Hearthstone autorstwa ZOTAC

Właśnie startuje organizowany turniej w popularnej grze karcianej Hearthstone, który odbywa się we Włoszech. Co istotne jest to pierwszy w historii ZOTAC tego rodzaju przystanek.

Według informacji przekazanych przez ZOTAC, Przystanek HCT Tour Stop odbędzie się we Włoszech w dniach 6-8 lipca bieżącego roku, w Pala2A w Varese. Jednocześnie jest to zarówno pierwszy włoski, jak i pierwszy w historii popularnej firmy przystanek Hearthstone Tour Stop. Maciej Wieczorek, Senior Marketing Manager na rejon EMEAI w firmie ZOTAC, stwierdził, że organizowane od 2007 roku różnego rodzaju turnieje znacząco się rozwinęły, natomiast oni jako organizatorzy posiadają na tym polu znacznie większe ambicje niż przed laty. Zorganizowania takowego przedsięwzięcia stanowi dla producenta dowód uznania dla wcześniejszej działalności w upowszechnianiu esportu jako istotnej części branży wirtualnej, którą bez wątpienia ta dziedzina jest. 

W dniach 6-8 we włoskim Varese odbędzie się Przystanek HCT Tour Stop, podczas którego naprzeciw siebie staną najlepsi gracze w Hearthstone.

We włoskim przystanku HCT Tour Stop weźmie udział do 512 graczy. Rozgrywki odbywać się będą w szwajcarskim systemie turniejowym, w którym tylko 16 najlepszych graczy awansuje do play-offów prowadzonych w systemie pucharowym, aby walczyć o zwycięstwo oraz lwią część z puli nagród o wartości 25 000 USD oraz 191 punktów HC. Wszystkie mecze rozgrywane będą w klasycznym trybie best-of-five z jednym banem i będą transmitowane na żywo w serwisie Twitch w sześciu różnych językach. We włoskim przystanku HCT Tour Stop weźmie udział do 512 graczy. Rozgrywki odbywać się będą w szwajcarskim systemie turniejowym, w którym tylko 16 najlepszych graczy awansuje do play-offów prowadzonych w systemie pucharowym, aby walczyć o zwycięstwo oraz lwią część z puli nagród o wartości 25 000 USD oraz 191 punktów HC. Wszystkie mecze rozgrywane będą w klasycznym trybie best-of-five z jednym banem i będą transmitowane na żywo w serwisie Twitch w sześciu różnych językach.

Harmonogram zawodów

  • 6 lipca 2018: rundy w systemie szwajcarskim od 1 do 4 od godz. 13:00 do 22:00 CEST
  • 7 lipca 2018: rundy w systemie szwajcarskim od 5 do 9 od godz. 11:00 do 22:00 CEST
  • 8 lipca 2018: play-offy, 16 najlepszych zawodników od godz. 11:00 do 22:00 CEST

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pierwszy przystanek na trasie mistrzostw w grze Hearthstone autorstwa ZOTAC

 0