Pillars of Eternity II debiutuje w sklepach

Pillars of Eternity II debiutuje w sklepach

Dokładnie 8 maja zadebiutowała jedna z bardziej upragnionych przez amatorów RPG produkcji w aktualnie trwającym roku. Jednak, to nie wszystko, bo już wkrótce posiadacze podstawki otrzymają pierwsze rozszerzenie. 

Po trzech latach oczekiwania fani Pillars of Eternity wreszcie otrzymali upragnioną kontynuację. Druga odsłona cyklu pojawiła się w sklepach dzisiaj, z tej okazji również twórcy wypuścili najnowszy zwiastun. Gra jest przedstawicielem gatunku RPG, a cały świat obserwujemy z tzw. rzutu izometrycznego. Jak wynika z najnowszych informacji, autorzy przygotowali doprawdy długą porcję rozgrywki, która spokojnie wystarczy na wielogodzinne, wieczorne sesje przy komputerze. Opowieść kontynuuje wątki rozpoczęte w poprzedniej odsłonie oraz dużym dodatku The White March. Nam natomiast przychodzi ruszyć w pościg za dość podstępnym przeciwnikiem. W trakcie przygody przemierzymy m.in. niezbadany oraz pełny niebezpieczeństw archipelag Martwego Ognia. 

Pillars of Eternity 2 wreszcie pojawiło się w sklepach. Przy okazji twórcy obiecują sporą porcję dodatkowej zawartości, która pojawi się jeszcze w tym roku

Mimo iż wspomnianą produkcję kojarzymy wyłącznie z platformą PC, to ma trafić ona jeszcze w bieżącym roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. Dodatkowo deweloper planuje opublikować aż trzy spore rozszerzenia do dwójki. Pierwsze z nich (Beast of Winter) zadebiutuje na rynku w lipcu, kolejne (Seeker Slayer Survivor) we wrześniu, a ostatnie (The Forgotten Sanctum) w listopadzie. Za każdy dodatek zapłacimy równe 10 dolarów. Jak więc widzimy fani marki, będą mieli pełne ręce roboty i nie odpoczną sobie od wykreowanego przez Obsidian uniwersum. Niestety na ten moment ciężko zebrać średnią ocen branżowych ekspertów, ponieważ jest ich jak na lekarstwo, aczkolwiek pierwsze opinie fanów potwierdzają, że mamy do czynienia ze świetnym tytułem. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pillars of Eternity II debiutuje w sklepach

 0