Pilot Asustora ułatwi nam oglądania filmów z NAS-ów

Pilot Asustora ułatwi nam oglądania filmów z NAS-ów

Firma Asustor zapowiedziała nowe urządzenie, które powinno zainteresować użytkowników NAS-ów będących kinomaniakami.

Dzięki kompatybilności z koderem KODI, NAS-y Asustora mogą pełnić rolę multimedialnego centrum rozrywki. Nic więc dziwnego, że osoby korzystające z dysku sieciowego w domu chciałyby w wygodny sposób oglądać dzięki niemu filmy. Choć producent starał się, by NAS-y można było obsługiwać w różny sposób, zarówno z poziomu komputera, jak i smartfona, to nic nie zastąpi poczciwego pilota. W przypadku seansu filmowego, kiedy użytkownik chce zasiąść na wygodnej kanapie z miską popcornu w rękach, pilot do zdalnego sterowania wydaje się być najbardziej naturalnym i intuicyjnym rozwiązaniem - na szczęście Asustor pomyślał o takim ułatwieniu.

Choć producenci oferują różne alternatywne rozwiązania, to jednak tradycyjny pilot najlepiej sprawdza się w trakcie oglądania filmów

Specjalny kontroler AS-RC12 pozwala sterować NAS-em tak, jak gdyby korzystało się z normalnego pilota. Urządzenie pozwala cofać i przewijać do przodu, regulować głośność czy w prosty sposób zmieniać ustawienia i to bez ruszania się z kanapy. Pilot AS-RC12 jest kompatybilny z następującymi modelami NAS-ów, dostępnymi w Polsce: AS7004T, AS7008T, AS7010T, AS6102T, AS6104T, AS6202T, AS6204T, AS6208T, AS6210T, AS3102T, AS3104T, AS3202T, AS3204T, AS6302T, AS6404T. Cena urządzenia to 35 USD i można je już zamawiać ze sklepu producenta. Poniżej możecie zaś obejrzeć wideo prezentujące urządzenie Asustora.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pilot Asustora ułatwi nam oglądania filmów z NAS-ów

 0