Player od dziś bez darmowej wersji. Najtańszy abonament wciąż z reklamami

Player od dziś bez darmowej wersji. Najtańszy abonament wciąż z reklamami

Korzystacie z darmowej usługi VOD Player? W takim razie nie mamy dla Was najlepszych wieści, gdyż od dziś, 16 lutego, nie będzie ona oferowała już możliwości oglądania treści za darmo i od teraz dostępna będzie jedynie w płatnych pakietach. Co więcej, jeśli zdecydujemy się na najtańszą opcję, to wciąż oglądać będziemy reklamy. Nie da się ukryć, że jest to duża zmiana, która zapewne rozczaruje wiele osób, gdyż dotychczas serwis oferował naprawdę dużo darmowych treści, co wiązało się oczywiście z koniecznością oglądania reklam. Oczywiście, wprowadzone zmiany tłumaczone są chęcią uproszczenia modelu korzystania z Playera oraz poprawą jakości usług. 

Od dziś usługa Player nie będzie ona oferowała już możliwości oglądania treści za darmo.

„Podobnie jak wiele światowych serwisów premium, zdecydowaliśmy się przejść na model biznesowy oparty całkowicie na subskrypcji. Rezygnujemy z podziału na AVOD i SVOD, gdyż chcemy uprościć model korzystania z platformy, a jednocześnie zapewnić widzom korzystającym z naszych usług jak najlepsze wrażenia. Od 16 lutego dostęp do większej liczby produkcji na Playerze - w tym tytułów Player Original, discovery+ Originals oraz prapremier - stanie się możliwy dla szerszej grupy odbiorców, a podział usług na pakiety będzie prostszy i bardziej przejrzysty” - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Grupy Discovery. Tym samym od dziś dostępne są w Playerze trzy podstawowe pakiety. Właśnie poznaliśmy szczegóły poszczególnych planów abonamentowych. 

Pierwszy pakiet, nazwany po prostu Player, wyceniono na 15 zł miesięcznie (w promocji 7,5 zł przez pierwsze 30 dni) i jest to po prostu usługa Start VOD pod nową nazwą. Za taką kwotę otrzymujemy tu dostęp do niemal całej biblioteki Playera (bez Canal+, HBO i TVOD), czyli wszystkich produkcji TVN Grupa Discovery, a także wybranych programów partnerskich (np. Viacom), prapremier, produkcji Player Original oraz kolekcji Discovery+, w tym Discovery+ Originals. Nowością jest z kolei pakiet Player z reklamami, którego oferta pokrywa się ze standardowym Playerem, ale, jak sama nazwa wskazuje, w tym przypadku widzowie muszą liczyć się z reklamami. Cena jest jednak niska, gdyż wynosi 4 zł za 30 dni.

Trzeci i ostatni pakiet to Player + TV, który oprócz wszystkim treści Playera oferuje ponadto streaming niemal 30 kanałów telewizyjnych. Jest to więc nowa wersja usługi Start VOD + TV. Cena w tym przypadku wynosi 30 zł miesięcznie. Za dodatkową opłatą możemy zdecydować się tu również na pakiety z kanałami HBO, Canal+ czy Eleven Sports. Mamy nadzieję, że rezygnacja z darmowego dostępu do serwisu rzeczywiście przełoży się na poprawę jego jakości i więcej treści. Player obecnie chwali się premierą filmu Listy do M. 4, więc spodziewać można się więcej tego typu treści w serwisie. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Player od dziś bez darmowej wersji. Najtańszy abonament wciąż z reklamami

 0