PlayerUnknown’s Battlegrounds koniec Early Access – co się zmieniło?

PlayerUnknown’s Battlegrounds koniec Early Access – co się zmieniło?

Na początku roku usłyszeliśmy o nowej produkcji battle royale, jaką był PUBG – dziś gra wyszła z fazy wczesnego dostępu, więc warto przyjrzeć się jakie zmiany wprowadzili twórcy.

Od pojawienia się PUBG-a na rynku minął prawie rok, przez ten czas produkcja zyskała ogromną popularność i uznanie, a przede wszystkim bardzo mocno rozpowszechniła gatunek battle royal. Dziś rano przyszła na świat aktualizacja, która nie tylko dodała masę nowego kontentu i poprawek, ale także przeniosła PlayerUnknown’s Battlegrounds na pełną wersję. Tak, od dziś PUBG nie jest już grą wczesnego dostępu a pełnoprawną produkcją. Warto również przypomnieć, że 12 grudnia studio Bluehole wypuściło swoje dzieło również na konsole Xbox One, a także istnieją plany, aby w niedalekiej przyszłości gra pojawiła się na PlayStation.

PlayerUnknown’s Battlegrounds w pełnej wersji – co przygotowali dla nas twórcy?

A więc pora przyjrzeć się zmianom, jakie pojawiły się w grze wraz z wyjściem z fazy Early Access. Pierwszą najbardziej zauważalną i istotną dla graczy nowością jest dodanie systemu wspinaczki oraz kolejnej mapy – Miramar. Jest to lokacja pustynna – znacznie większa i bardziej dopracowana od obecnie dostępnego pola rozgrywki. Wraz z nią pojawiły się nowe pojazdy – szczególną uwagę przykuwa motorówka, która idealnie nadaje się jako szybki środek transportu wodnego dla dwóch graczy. Kolejną nowością jest system Kill Cam, od teraz po śmierci będziecie mogli dokładnie zobaczyć kto, skąd i w jaki sposób was zabił – z pewnością pomoże to wychwycić cheaterów, ale także zaspokoi waszą ciekawość. Niestety na koniec trzeba wspomnieć, że nie wszystko wyszło tak, jak się spodziewaliśmy. Gra wciąż jest słabo zoptymalizowana i pełna błędów, nie brakuje również lagów serwera czy oszustów. Twórcy obiecują jednak, że PUBG będzie stale rozwijany, pozostaje nam więc zaufać i poczekać. Pełną listę zmian (nawet tych najdrobniejszych) znajdziecie tutaj.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayerUnknown’s Battlegrounds koniec Early Access – co się zmieniło?

 0