PlayStation 4 CUH-2200 trafiło do sprzedaży. Konsola otrzymała nową rewizję

PlayStation 4 CUH-2200 trafiło do sprzedaży. Konsola otrzymała nową rewizję

W sklepach dość nieoczekiwanie pojawiło się PS4 zawierające wyższe oznaczenie. Obecnie ciężko doszukać się widocznych w specyfikacji konkretnych zmian.

Na japońskiej stronie Sony pojawiło się PlayStation 4 zawierające nową rewizję CUH-2200. Wersje oznaczone numerem CUH-2100 są od ubiegłego miesiąca zastępowane przytoczonymi urządzeniami. Niestety ciężko stwierdzić jakie zmiany wprowadził producent do swojego sprzętu. Prawdopodobnie chodzi o jakieś drobne elementy, które oczywiście nie wpływają na zwiększoną wydajność PS4. Jedyne co mogło ulec poprawie to chociażby lepsze chłodzenie, czy zmniejszony pobór prądu. Przyglądając się samej specyfikacji technicznej wszystko wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku poprzedniego CUH-2100. Konsola trafiła do japońskich sklepów 25 czerwca, posiada domyślnie 1 TB dysk i kosztuje 35000 jenów (około 1200 złotych). 

Sony wprowadziło do sprzedaży PlayStation 4 zawierające oznaczenie CUH-2200. Niestety nie wiemy, czy oraz ewentualnie jakie zmiany wprowadził japoński producent

PlayStation 4 CUH-2200 trafiło do sprzedaży. Konsola otrzymała nową rewizję

Warto wspomnieć, że aktualnie na rynku znajdują się dwie różne wersje PlayStation. Pierwsza posiada zmniejszone wymiary, z kolei druga powstała z myślą o technologii 4K. W związku z tym podbito jej wydajność dzięki wymienionemu układowi graficznemu oraz większej ilości pamięci RAM. Oczywiście liczba dostępnych klatek w konkretnych grach nadal stanowi drażliwy temat dla fanów marki. Notabene wypuszczenie modelu z innym numerkiem nie powinno dziwić nawet w obliczu zbliżającego się drobnymi krokami schyłku obecnie panującej generacji konsol. Według wielu źródeł, następcy czwórki powinniśmy się spodziewać w okolicach 2020 roku. Chociaż z drugiej strony patrząc na dotychczasową wysoką sprzedaż PS4, Sony raczej nie szczególnie spieszy się z ogłaszaniem PlayStation 5.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation 4 CUH-2200 trafiło do sprzedaży. Konsola otrzymała nową rewizję

 0