PlayStation Plus na wrzesień z mocnymi grami dla PS4

PlayStation Plus na wrzesień z mocnymi grami dla PS4

Sony zaprezentowało już wrześniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo tradycyjnie czekają dwa tytuły i tym razem na właścicieli PlayStation 4 czekają dwie naprawdę mocne pozycje: PlayerUnknown's Battlegrounds i Street Fighter V. Ta pierwsza jest jedną z najpopularniejszych gier typu Battle Royale na świecie, a druga to kolejna odsłona kultowej bijatyki od Capcomu. Oferta będzie dostępna od 1 września od godziny 11:00 czasu polskiego i gry będzie można zgarnąć do swojej biblioteki do wejścia w życie październikowej oferty. Przy okazji warto wspomnieć, że Sony Interactive Entertainment wystartowało z promocją obejmującą roczną subskrypcję PlayStation Plus. Z 25% rabatu mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy nie mają aktywnej usługi w momencie zakupu. Oferta jest już aktywna i będzie dostępna do 1 września do godziny 11:00 czasu polskiego. Decydując się na zakup zapłacimy za roczną subskrypcję 180 zł zamiast 240 zł.

Tym razem na właścicieli PlayStation 4 czekają dwie naprawdę mocne pozycje w ramach PlayStation Plus - PlayerUnknown's Battlegrounds i Street Fighter V. 

Wracając do wrześniowego PS Plus, PlayerUnknown's Battlegrounds to wieloosobowa gra z gatunku battle royale, która została stworzona przez studio PUBG Corporation, część koreańskiego studia Bluehole. Był to jeden z pierwszych tytułów z tego gatunku, który zdobył serca graczy na całym świecie, osiągając liczbę kilkudziesięciu milionów aktywnych użytkowników. Na wszystkich, którzy będą chcieli spróbować swoich sił w tej wymagającej grze, czeka ekscytująca rozgrywka pełna nieoczekiwanych sytuacji, gwarantujących pokaźną dawkę adrenaliny.

W Street Fighter V gracze mogą rzucić się w wir walki i zagrać jedną z 16 kultowych postaci, z których każda posiada własną historię i stawia czoła wyjątkowym wyzwaniom w trakcie przechodzenia trybu szkolenia. Gra pozwala zmierzyć się z przyjaciółmi w trybie online lub offline, wybierając spośród wielu różnych opcji walki. Dzięki rozgrywce międzyplatformowej gracze korzystający z platform PlayStation 4 i PC mogą również grać ze sobą. W tej wersji gry Street Fighter V pojawia się również ekran tytułowy „Arcade Edition”, zawierający tryb Arcade, versus drużynowy i dostępny w trybie online tryb walki specjalnej, w którym można zdobywać nagrody, punkty doświadczenia i pieniądze. Te ostatnie można wykorzystać do zakupu dodatkowych postaci, lokacji i innych elementów gry.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation Plus na wrzesień z mocnymi grami dla PS4

 0