PlayStation Plus. Poznaliśmy gry, które opuszczą platformę Sony

PlayStation Plus. Poznaliśmy gry, które opuszczą platformę Sony

PlayStation Plus zadebiutowało w Polsce w nowym wydaniu, proponując kilka wariantów abonamentu, które zawierają np. dostęp do katalogu gier niczym w Xbox Game Pass. Tak jak w przypadku platformy Microsoftu tutaj także jedne gry będą się pojawiać, a inne odchodzić. Wiemy, które produkcje jako pierwsze opuszczą PS Plus Extra i Premium.

Sony odpowiedziało na Xbox Game Pass, przygotowując nowe wydanie PS Plus zawierające trzy warianty abonamentu: Premium, Extra oraz Essential. Od PS Plus Extra wzwyż otrzymujemy do dyspozycji bazę kilkuset gier, w które zagramy bez dodatkowych opłat. Oczywiście w przyszłości pojawi się więcej tytułów, aczkolwiek dotychczasowe pozycje będą okresowo usuwane z usługi i poznaliśmy pierwsze pozycje, które pożegnamy. Do 5 lipca da się zagrać w Shadow Warrior 3, z kolei do 19 lipca zapoznamy się z Syberią (streaming dla PS Plus Premium).

Poznaliśmy pierwsze gry, które opuszczą nowe PS Plus.

31 sierpnia PlayStation Plus opuszczą WRC 10 oraz NBA 2K22, zaś 20 września zniknie Red Dead Redepmtion 2. 17 października Sony wyrzuci Red Dead Redemption: Undead Nightmare (streaming dla PS Plus Premium) oraz Red Dead Redemption. Poza serią Red Dead Redemption brakuje tutaj mocnych produkcji, ale jeżeli nie mieliśmy okazji zapoznać się z przygodą na Dzikim Zachodzie w wykonaniu Rockstar Games, to warto się pospieszyć i do września/października nadrobić zaległości. Nadal do wyboru mamy sporo propozycji.

PS Plus Extra i Premium zawiera m.in. Assassin’s Creed Valhalla, Ghost of Tsushima: Director’s Cut, Ghostrunner, Death Stranding: Director’s Cut, Demon’s Souls, Marvel’s Guardians Of The Galaxy, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11, Final Fantasy VII, Final Fantasy VIII Remastered, Final Fantasy X/X-2 HD Remaster, Final Fantasy XII The Zodiac Age czy Final Fantasy XV Royal Edition. PS Plus Essential kosztuje 37 zł miesięcznie, 100 zł za 3 miesiące i 240 zł rocznie. PS Plus Extra wyceniono na 58 zł na 30 dni, 165 zł na 3 miesiące oraz 400 zł za rok. PS Plus Premium to kosz 70 zł miesięcznie, 200 zł na 3 miesiące i 480 zł na 12 miesięcy.

Gry, które opuszczą PS Plus Extra i Premium:

  • Shadow Warrior 3 - 5 lipca
  • Syberia (streaming dla PS Plus Premium) - 19 lipca
  • NBA 2K22 - 31 sierpnia
  • WRC 10 - 31 sierpnia
  • Red Dead Redemption 2 - 20 września
  • Red Dead Redemption (streaming dla PS Plus Premium) - 17 października
  • Red Dead Redemption: Undead Nightmare (streaming dla PS Plus Premium) - 17 października

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation Plus. Poznaliśmy gry, które opuszczą platformę Sony

 0