PlayStation Plus - poznaliśmy lipcową ofertę. Gry pobierzemy 6 lipca

PlayStation Plus - poznaliśmy lipcową ofertę. Gry pobierzemy 6 lipca

PlayStation zadbało o różnorodność lipcowej oferty PlayStation Plus. Abonenci usługi już 6 lipca pobiorą w jej ramach trzy następujące tytuły: Call of Duty Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds oraz A Plague Tale: Innocence (ta ostatnia to propozycja skierowana wyłącznie do posiadaczy PlayStation 5). Oferta będzie aktywna do 2 sierpnia. Jeśli dopiero rozważacie zakup abonamentu, teraz będzie na to najlepszy moment. Wykupując usługę na przełomie miesięcy, uzyskacie dostęp nie tylko do lipcowych tytułów, ale także do tych, które Sony udostępniło w czerwcu: Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown, Star Wars Squadrons oraz Operation Tango (ten ostatni tytuł tylko na PS5). 30-dniowy abonament PlayStation Plus kosztuje 37 zł, ale jeśli zdecydujecie się na płatność za rok z góry, w internecie znajdziecie oferty opiewające na 180 zł (czasem jeszcze mniej).

W lipcu w ramach PlayStation Plus zagramy w następujące tytuły: Call of Duty Black Ops 4, WWE 2K Battlegrounds oraz A Plague Tale: Innocence. Oferta będzie aktywna od 6 lipca do 2 sierpnia.

Call of Duty: Black Ops 4 to gra, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To pierwszoosobowa wojenna strzelanka z widowiskową kampanią dla pojedynczego gracza oraz wciągającym multiplayer, który może wystarczyć nawet na wiele miesięcy. Świetnym dodatkiem do tych dwóch trybów jest dodatkowy moduł Zombies, w którym - wspólnie lub ze znajomymi, w kooperacji - stawiamy czoło zastępom zombie. Godna polecenia jest także opcja Blackout, w której rozgrywka toczy się na dużych mapach i przypomina zabawę typu battle royale. Średnia ocen dla Call of Duty: Black Ops 4 w portalu Metacritic to 8,3/10.

WWE 2K Battlegrounds to bijatyka z dużym przymrużeniem oka, pozwalająca pokierować popularnymi amerykańskimi zapaśnikami, takimi jak The Undertaker, The Rock, Triple H, John Cena, Mr. McMahon czy Hulk Hogan. Przyjemna zabawa zarówno dla pojedynczego gracza (w trybie fabularnym), jak i w trybie multiplayer (z różnego rodzaju turniejami). Średnia ocen w portalu Metacritic: 6,0/10. Z kolei A Plague Tale: Innocence to propozycja wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 5. Gra, wydana w 2019 roku, m.in. na PlayStation 4, została teraz - z myślą o nowej generacji - ulepszona pod względem technicznym. Autorzy wprowadzili w niej natywną rozdzielczość 4K, animację w 60 FPS, poprawione elementy graficzne oraz szybsze czasy ładowania. Średnia ocen w portalu Metacritic: 8,1/10.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation Plus - poznaliśmy lipcową ofertę. Gry pobierzemy 6 lipca

 0