PlayStation Plus - poznaliśmy listę gier na luty

PlayStation Plus - poznaliśmy listę gier na luty

Sony zdradziło listę gier, które posiadacze PlayStation Plus otrzymają w lutym. Chociaż nie są one tak spektakularne jak tytuły dodawane do usługi w poprzednich miesiącach, to z pewnością zainteresują chociażby fanów średniowiecznych klimatów, bowiem na pierwszy plan wysuwa się For Honor. Gra zadebiutowała prawie dwa lata temu i skupia się wokół alternatywnego średniowiecznego świata, w którym walczymy jako reprezentanci kilku dostępnych frakcji - wikingów, samurajów oraz rycerzy. For Honor opiera się na trybie wieloosobowym, umożliwiając klasyczne starcia PvP 1 vs 1, 2 vs 2 czy tzw. Dominion. Tytuł oferuje około 20 zróżnicowanych map. Kolejną dostępną w lutowym PS Plus grą jest kompletny sezon Hitmana. Oczywiście nie mamy tutaj do czynienia z ubiegłoroczną odsłoną, a wydaną trzy lata wcześniej jedynką.

W ramach lutowej oferty PS Plus do dyspozycji otrzymamy m.in. For Honor oraz pełny pierwszy sezon Hitmana.

Hitman The Complete Firts Season to swoisty restart zapoczątkowanej w 2000 roku popularnej marki opowiadającej o losach płatnego, charakterystycznego zabójcy Agenta 47, znanego jako Hitman. Tym razem ponownie wskakujemy w czarny garnitur i odwiedzamy sześć rozsianych po całym świecie lokacji. Warto podkreślić, że całość podzielono na oddzielne epizody, zaś gra nie zmusza nas do klasycznego sztywnego trzymania się określonych przez skrypt zasad, liczy się przede wszystkim pomysłowość w realizacji założonych celów. Przy okazji należy jeszcze wymienić dedykowanego PlayStation 3 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, który pojawił się ponad dziesięć lat temu.

Na koniec warto też podkreślić, że Sony zwiększyło przestrzeń dyskową dostępną w chmurze dla posiadaczy usługi PS Plus na PlayStation 4 z domyślnych 10 GB do 100 GB. Ponadto japońska firma przypomina, że po 8 marca gry na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita nie będą już dłużej oferowane w ramach comiesięcznej subskrypcji PS Plus, więc musimy je pobrać, póki są jeszcze dostępne. Po tej dacie z fajnych, darmowych tytułów skorzystają już tylko właściciele PS4. Czy to dobrze? Z jednej strony baza użytkowników kultowej trójki nadal jest bardzo wysoka, ale należy też iść z duchem czasu. Ponadto wydaje się, że wszystkie najważniejsze produkcje z PS3 trafiły już dawno do PlayStation Plus.

PS Plus na luty:

  • For Honor (PS4)
  • Hitman: The Complete First Season (PS4)
  • Divekick (PS3, PS Vita)
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)
  • Gunhouse (PS4, PS Vita)
  • Rogue Aces (PS4, PS Vita)

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation Plus - poznaliśmy listę gier na luty

 0