PlayStation Plus z kapitalną ofertą na kwiecień

PlayStation Plus z kapitalną ofertą na kwiecień

Sony zaprezentowało kwietniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus i trzeba przyznać, że tym razem japońska firma się postarała, dostarczając graczom PlayStation jedne z najlepszych gier w historii tej usługi. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają standardowo dwa tytuły, ale nie byle jakie, ponieważ są to: Uncharted 4: Kres Złodzieja i DiRT Rally 2.0, czyli ostatnia część przygód kultowego poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a oraz wyjątkowa dawka sportowych emocji dla wszystkich fanów gier wyścigowych. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 7 kwietnia, od godziny 11:00. Warto przy tym przypomnieć, że PlayStation Plus to nie tylko darmowe gry co miesiąc i możliwość gry online, ale także ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz specjalne oferty w ramach PlayStation Plus Rewards. PS Plus jest dostępne w następujących abonamentach: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store.

Trzeba przyznać, że tym razem japońska firma się postarała, dostarczając graczom PlayStation jedne z najlepszych gier w historii tej usługi PS Plus.

Uncharted 4: Kres Złodzieja to zwieńczenie jednej z najlepszych ekskluzywnych serii na PlayStation. Kilka lat po swojej ostatniej przygodzie emerytowany poszukiwacz skarbów, Nathan Drake, zmuszony jest wrócić do złodziejskiego świata. Główny bohater, kierowany względami osobistymi, wyrusza na największą ze swoich przygód, przemierzając świat tropem historycznego spisku, dotyczącego legendarnego skarbu piratów. Ta przygoda wystawi na najwyższą próbę sprawność fizyczną i determinację Drake'a, któremu w końcu przyjdzie zadecydować, co jest w stanie poświęcić w imię ratowania najbliższych. Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Nathan wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. UNCHARTED 4: Kres Złodzieja zabiera graczy w podróż dookoła świata.

Dirt Rally 2.0 czyli kontynuacja świetnie przyjętej pierwszej części, powraca jako czyste off-roadowe doświadczenie wyścigowe. Rajdy odbywają się na tworzonych przez graczy z całego świata torach, których powierzchnia ulega eksploatacji, co oznacza, że gracze będą teraz świadkami zmiany wyglądu trasy w zależności od numeru startowego. Aby najlepiej przygotować się do wyścigów, gracze będą mogli skonstruować najlepsze wersje swoich ulubionych samochodów rajdowych w programie Vehicle Builder. Zarabiając i kupując nowe części do swoich samochodów, użytkownicy mogą zwiększać osiągi i spełniać wymagania wejściowe potrzebne w wyzwaniach w trybie dla wielu graczy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation Plus z kapitalną ofertą na kwiecień

 0