Plextor i Thermaltake ogłosili konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Plextor i Thermaltake ogłosili konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Plextor wspólnie z Thermaltake zapowiedzieli specjalny konkurs, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody i co ciekawe warunki uczestnictwa są banalnie proste do spełnienia. 

Jeśli chcemy wziąć w nim udział, musimy udać się pod ten adres i zostawić swój adres email. Z przesłanych zgłoszeń zostanie następnie wylosowana jedna osoba, która zgarnie dysk SSD Plextor M9PeY NVMe PCIe o pojemności 256 GB - kompatybilność ze złączami PCIe pozwoli wykorzystać go w starszych modelach płyt głównych, niedysponujących złączem M.2. Oprócz tego Plextora wyposażono w radiator odpowiedzialny za odprowadzanie ciepła. W obudowie umieszczono również diody LED, sygnalizujące pracę dysku. Dzięki zastosowaniu interfejsu NVMe PCIe Gen 3 x 4 gwarantuje niskie opóźnienia czy sekwencyjną prędkość odczytu/zapisu sięgające 3200/2100 MB. 

W najnowszym konkursie Plextora oraz Thermaltake do wygrania jest wydajny dysk SSD oraz zasilacz 850W w specjalnym wydaniu Platinum

Do kogoś, kto zachęci do uczestnictwa w plebiscycie jak największą ilość ludzi, powędruje zaś druga nagroda - zasilacz z podświetleniem LED Thermaltake Toughpower iRGB PLUS 850W Platinum. Wykorzystane w nim elementy pozwalają nie tylko monitorować zasilanie, ale także oszczędzać energię. Sam konkurs rozpoczął się wczoraj i potrwa do 11 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 marca. Jest to niebywała okazja dla osób poszukujących nowego, a zarazem wydajnego dysku do komputera. Plextor jest producentem wielokrotnie nagradzanych napędów optycznych i urządzeń pamięci masowej. Marka stanowi własność japońskiej korporacji Shinano Kenshi. Od wprowadzenia na rynek pierwszego napędu CD-ROM, w roku 1989, Plextor nieustannie dąży do zapewnienia perfekcji, a tym samym maksymalnej wydajności swym urządzeniom. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plextor i Thermaltake ogłosili konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

 0