Pliki anulowanego DLC do Cyberpunk 2077 ujawniają fabułę, rozmiar mapy oraz inne szczegóły

Pliki anulowanego DLC do Cyberpunk 2077 ujawniają fabułę, rozmiar mapy oraz inne szczegóły

Pliki niewydanego dodatku do Cyberpunk 2077 ujawniają, że fabuła DLC miała toczyć się z Księżycu, który zamieszkuje blisko 60 tysięcy osób. Księżyc miał być strategicznym punktem ze względu na zasoby. Co jeszcze zostało ujawnione?

 

W internecie pojawiły się pliki niewydanego DLC do Cyberpunk 2077 ujawniając szczegółowe informacje o tym, co moglibyśmy zobaczyć, jeśli dodatek nie zostałby anulowany. Pliki zawierają informacje o tym, że DLC miało rozgrywać się w czasie, w którym trwa nowa wojna korporacyjna. Według przecieku akcja dodatku miała rozgrywać się na Księżycu, który został skolonizowany i powstały na nim miasta. W niewydanym DLC naturalny satelita Ziemi miał być bardzo istotny dla korporacji ze względu na swoje zasoby. 

Pliki zawierają informacje o tym, że DLC miało rozgrywać się w czasie, w którym trwa nowa wojna korporacyjna. Według przecieku akcja dodatku miała rozgrywać się na Księżycu, który został skolonizowany i powstały na nim miasta.

Cyberpunk

Nowa, księżycowa mapa miałaby rozmiar około 6 kilometrów kwadratowych, a na jej powierzchni znajdowałaby się populacja licząca około 58 tysięcy osób. Na nowej mapie znajdować miało się też wiele nowych baz.

Co więcej pojawić miał się także nowy pojazd. Mapę moglibyśmy przemierzać korzystając z łazika. Niestety na wydanie dodatku z Księżycem raczej nie możemy już liczyć. Być może jednak twórcy wykorzystają jakąś część swojej pracy nad nim w kolejnej produkcji z tego uniwersum. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pliki anulowanego DLC do Cyberpunk 2077 ujawniają fabułę, rozmiar mapy oraz inne szczegóły

 0