Plotka: Poznaliśmy miejsce akcji nowego Call of Duty?

Plotka: Poznaliśmy miejsce akcji nowego Call of Duty?

O nowej odsłonie Call of Duty nie wiemy zbyt dużo. Dotychczas spekulowano, że autorzy powrócą do najlepiej wspominanej przez fanów serii Modern Warfare, która w przeciwieństwie do Black Ops 4 dostanie wyczekiwaną kampanię fabularną, a także zostanie pozbawiona battle royale. Niestety miejsce umiejscowienia akcji gry pozostawało ściśle skrywaną tajemnicą, chociaż teraz nowe informacje rozjaśniają nieco sprawę. Otóż, wynika z nich, że w najnowszym Call of Duty trafimy do Wietnamu lub innej lokalizacji na Pacyfiku. Należy mieć na uwadze, że przytoczone szczegóły pochodzą z bardzo wczesnego etapu projektu, zaś ich źródło nie posiada już do niego wglądu, co oznacza, iż scenarzyści mogli zmienić koncepcję. Mimo wszystko osadzenie Call of Duty właśnie na froncie Pacyfiku jest świetną decyzją.

Tegoroczne Call of Duty może zostać osadzone w Wietnamie.

Plotka: Poznaliśmy miejsce akcji nowego Call of Duty?

Dlaczego? Ponieważ przykładowy Wietnam to jedne z niewielu miejsc, których zabrakło w popularnej serii strzelanek. Dodatkowo społeczność od lat domagała się od deweloperów zrzucenia wirtualnych żołnierzy właśnie w ten zakątek świata, więc ich marzenie zostałoby spełnione. Co ciekawe, w przeszłości odpowiedzialne za tegorocznego CoD-a studio Sledgehammer próbowało stworzyć odsłonę zlokalizowaną właśnie w Wietnamie, lecz Activision kazało porzucić projekt i wspomóc prace nad Modern Warfare 3. Podróż w przeszłość byłaby z pewnością dobrym planem, gdyż przyniósłby on ogromny powiew świeżości dla kultowej marki tkwiącej od pewnego czasu w futurystycznej przyszłości.

Oczywiście nie wolno zapominać o Call of Duty: WWII, aczkolwiek jak pokazuje Black Ops 4, mieliśmy do czynienia jedynie z wyjątkiem od reguły i to przeciętnie udanym. Pozostaje mieć nadzieję, że Activision rzeczywiście dało zielone światło dla CoD-a zlokalizowanego na Pacyfiku i opowiadającego o wojnie wietnamskiej. Natomiast w takim przypadku plotki o istnieniu Modern Warfare 4 powinniśmy włożyć między bajki, bo to seria zakorzeniona we współczesnych konfliktach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plotka: Poznaliśmy miejsce akcji nowego Call of Duty?

 0