Plotka: Tegoroczne Call of Duty to reboot Black Ops

Plotka: Tegoroczne Call of Duty to reboot Black Ops

Jeśli plotki się potwierdzą ,to kolejna, tegoroczna odsłona marki Call of Duty będzie restartem serii Black Ops. Portal TheGamingRevolution udostępnił  nowe wideo, które ujawnia, że ​​kolejnym tytułem Call of Duty, będzie powrót serii Black Ops. Będzie to bardziej realistyczne podejście do oryginalnej gry, bardziej w stylu Modern Warfare i powróci kilka kluczowych postaci. Portal ujawnia również pewne szczegóły dotyczące gry wieloosobowej. Tryby z dużą ilością graczy znane z Modern Warfare powrócą w tegorocznej produkcji, a większość map będzie zbliżona do tego, co dotąd otrzymywaliśmy pd studia Treyarch. Opracowywany jest także tryb Battle Royale, którego przecież nie może zabraknąć już niemal w żadnej współczesnej produkcji i nie ma się co dziwić - tego typu tryby cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że twórcy upychają je gdziekolwiek się da.

Czyżby wydawanie gier z serii Call of Duty każdego roku wyczerpało pomysły twórców? W tym roku dostaniemy kolejny reboot.

Battle Royale w nowym Black Ops prawdopodobnie otrzyma bardziej realistyczną wersję mapy Blackout, jednakże informacja ta może być już nieaktualna, bo powiązania Blackoput z trybem przetrwania mogą równie dobrze dotyczyć przeniesienia tej lokacji do Call of Duty Warzone. Dziś mamy garść NOWYCH ekskluzywnych przecieków o Call of Duty 2020 / COD 2020. Ta gra ma być restartem Black Ops pod tą nazwą, Black Ops 5 lub Black Operations - pisał portal i chociaż TheGamingRevolution wielokrotnie dowiodło swojej wiarygodności w przeszłości, musimy na to wszystko patrzeć z odpowiednim dystansem, dopóki nie pojawią się oficjalne oświadczenia dewelopera. 

Call of Duty: Black Ops 2020 ma się ukazać jeszcze w tym roku i prawdopodobnie nie potrzeba będzie wiele czasu, by zweryfikować autentyczność tych przecieków. Póki co uwaga wszystkich skupiona jest na nowym dodatku do Modern Warfare. Call of Duty Warzone otrzymało wczoraj nową aktualizację, która rozwiązuje niektóre problemy i rozszerza możliwości gry o zupełnie nowy tryb Solo. Nowe Call of Duty nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, jednak zgodnie z dotychczasowym harmonogramem wydawniczym, można mieć niemal 100 procent pewności, że gra ukażę się w październiku, o ile oczywiście sytuacja z COVID-19 nie wpłynie na tempo prac.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plotka: Tegoroczne Call of Duty to reboot Black Ops

 0