Plotki okazały się prawdziwe. Horizon Forbidden West przesunięte na przyszły rok

Plotki okazały się prawdziwe. Horizon Forbidden West przesunięte na przyszły rok

Plotki okazały się prawdziwe i jeden z najbardziej wyczekiwanych ekskluzywnych tytułów PlayStation został opóźniony i nie ukaże się w 2021 roku. Na szczęście nie będziemy musieli zbyt długo czekać na jego premierę.

Guerrilla Games pojawiło się wczoraj wieczorem na prezentacji na żywo na targach Gamescom 2021, aby porozmawiać o Horizon Forbidden West. Chociaż studio należące do Sony nie miało do pokazania żadnego nowego materiału z rozgrywki z nadchodzącej gry akcji TPP, ujawniło opóźnienie daty premiery. Studio zrezygnowało z obiecywanego wcześniej debiutu w tym roku, czego można było się spodziewać, biorąc pod uwagę ostatnie przecieki i teraz planuje premierę 18 lutego 2022 r.

Studio zrezygnowało z obiecywanego wcześniej debiutu w tym roku i planuje premierę Horizon Forbidden West 18 lutego 2022 r.

Dyrektor gry Mathijs de Jonge z Guerrilla Games powiedział, że Horizon Forbidden West jest w końcowej fazie rozwoju, ale ponieważ studio nie było pewne, czy może dopracować grę do swoich standardów na premierę w tym roku, trzeba było podjąć decyzję o opóźnieniu. „Nie jest tajemnicą, że globalna pandemia wywarła ogromny wpływ na nasze zespoły” – dodał Jonge. „Dostosowujemy się do nowych przepływów pracy, protokołów i innych wyzwań, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo naszych zespołów i traktując priorytetowo zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym”.

 

Choć fani PlayStation będą teraz czekać dłużej na kontynuację przygód Aloy, mogą umilić sobie ten czas, wracając do Horizon Zero Dawn, która właśnie otrzymała aktualizację poprawiającą wydajność na PlayStation 5. Ta aktualizacja przynosi poprawę wydajności, podnosząc płynność rozgrywki do 60 klatek na sekundę na nowej konsoli Sony.

 

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda Horizon Forbidden West w akcji, to możecie obejrzeć materiał poniżej z majowego State of Play Sony, na którym pokazano dość długie demo, w którym Aloy zmierzyła się z uzbrojonym po zęby słoniem. Horizon Forbidden West pojawia się na systemach PlayStation 4 i PlayStation 5. Chociaż pierwsza gra pojawiła się w końcu na PC w zeszłym roku, Sony nie potwierdziło jeszcze czy kontynuacja także zawita na komputery osobiste. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Plotki okazały się prawdziwe. Horizon Forbidden West przesunięte na przyszły rok

 0