Płyta główna MSI H270M Mortar w wersji Arctic

Płyta główna MSI H270M Mortar w wersji Arctic

W ofercie firmy MSI pojawiła się nowa płyta główna z chipsetem H270M. Mowa o wersji Mortar Arctic Edition, która wyróżnia się bardzo oryginalnym, białym wyglądem.

Płyta główna MSI H270M Mortar Arctic w formacie micro-ATX wyposażona jest we wszystko, czego można oczekiwać od podobnego modelu. Obsługuje procesory Intel Core szóstej i siódmej generacji, Pentium oraz Celeron z podstawką LGA 1151. Pozwala na zamontowanie pamięci RAM DDR4 nawet w wersji 3800+(OC) i jest przygotowana do współpracy z okularami wirtualnej rzeczywistości – HTC Vive lub Oculus Rift.

Bardziej wymagający gracze na pewno za wadę płyty uznają obsługę zaledwie jednego slota PCI-Express 3.0 w pełnym x16, ale takie jest ograniczenie układu H270. Jednak płyta obsługuje AMD CrossFire, ale najprawdopodobniej w konfiguracji x8/x8. Mortar Arctic oferuje poza tym: sześć portów SATA III, slot M.2 na dysk SSD, a także 8-fazowe VRM i 8-pinowe złącze ATX.

Firma MSI zapewnia, że płyta została zbudowana z wykorzystaniem podzespołów 5. klasy militarnej, które mają cechować się lepszą wytrzymałością. Wyposażona jest w podświetlenie LED, a także wiele autorskich rozwiązań producenta, jak chociażby: DDR4 Boost, Audio Boost, Gaming Boost, Gaming Hotkey, X-Boost czy też Xsplit Gamecaster. Płyta pozwala na zamontowanie w sumie sześciu złączy USB 2.0, siedmiu USB 3.1 typu A oraz jednego USB 3.1 typu C. Ma wyjścia DisplayPort, HDMI oraz DV-D.

Cena płyty głównej MSI H270M Mortar Arctic ma wynieść około 129 dolarów.

MSI H270M Mortar Arctic

MSI H270M Mortar Arctic

MSI H270M Mortar Arctic

MSI H270M Mortar Arctic

Pokaż / Dodaj komentarze do: Płyta główna MSI H270M Mortar w wersji Arctic

 0