Płyta główna MSI MEG Z690 GODLIKE z ekranem dotykowym wielkości... smartfona

Płyta główna MSI MEG Z690 GODLIKE z ekranem dotykowym wielkości... smartfona

MSI rozwija swojego flagowca MEG Z690, tak by nazwa GODLIKE odzwierciedlała możliwości płyty. Producent postanowił przyciągnąć uwagę użytkowników, montują na płycie zdejmowany panel dotykowy, który jest wielkości pierwszego iPhone'a.

MSI MEG Z690 GODLIKE ma być jedną z najciekawszych płyt na rynku. MSI za punkt honoru postawiło sobie wypuszczenie płyty, która nie dość, że będzie największa ze wszystkich flagowych płyt Z690, jakie zostały do ​​tej pory wydane,to będzie również najbardziej bogata w funkcje. MSI wprowadza nawet panel dotykowy na płycie głównej, który będzie miał rozmiar 3,5 cala. Jest to taki sam rozmiar wyświetlacza, jak w przypadku oryginalnego iPhone'a. Co więcej, panel będzie można całkowicie wyjąć, ponieważ jest podłączony przez interfejs USB typu C.

MSI MEG Z690 GODLIKE będzie największą i najbardziej rozbudowaną w funkcje płytą dla Alder Lake. Producent oferuje nawet funkcjonalny panel dotykowy wielkości iPhone'a.

Dzięki takiemu rozwiązaniu wyświetlacz nie musi być na stałe podłączony do płyty, ale można go będzie postawić w dowolnym miejscu i odczytywać dostarczane przez czujniki informacje, jak temperatury, czy aktualna częstotliwość taktowania. Dostępne będą także opcje podkręcania, zmiany zegarów, czyszczenia CMOS oraz start i restart. Dotykowy panel może być naprawdę przydatny dla miłośników podkręcania, a także dla graczy.

Jak pisaliśmy już wcześniej,  MSI MEG Z690 GODLIKE dostępna będzie w formacie E-ATX i wyróżnia się ogromnym rozmiarem 305×310 mm, co oznacza, że jest niemal idealnie kwadratowa. Płyta GODLIKE jest szersza nawet niż ogromne konstrukcje jak ASUS ROG Maximus Z690 Extreme o wymiarach 305 × 277 mm i AORUS Z690 Xtreme o wymiarach 305 x 285 mm. Płyta Z690 GODLIKE będzie wyposażona w rozbudowany 22-fazowy układ VRM procesora. Więcej informacji o płycie znajdziecie tutaj: MSI Z690 MEG GODLIKE - największy z flagowców dla Alder Lake z potężną sekcją zasilania.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Płyta główna MSI MEG Z690 GODLIKE z ekranem dotykowym wielkości... smartfona

 0