Pobierz Ryse: Son of Rome za darmo na PC

Pobierz Ryse: Son of Rome za darmo na PC

Ryse: Son of Rome to jeden z najładniejszych tytułów tej generacji. Produkcję Crytek właśnie można pobrać za darmo na jednej z platform dystrybucji gier cyfrowych.

Dobrą wiadomością dla wszystkich zainteresowanych jest niewątpliwie to, że grę można ściągnąć za darmo i korzystać z niej bez ograniczeń. Niektórym natomiast może nie spodobać się fakt, że nie zrobimy tego za pośrednictwem platform Steam (choć istnieje tutaj jedna drobna alternatywa) czy GOG. Przywilej ten otrzymamy korzystając z GameSessions. Ta stosunkowo mało znana firma zajmuje się głównie udostępnianiem pełnych gier w formie czasowych wersji próbnych, po czym daną pozycję można wykupić na Steamie. Jest to pewnego rodzaju nowoczesna wariacja na temat dema. Teraz właśnie rozpoczęła się na tej platformie nowa inicjatywa - GameSessions Giveaways, przy wsparciu sponsorów i zaprzyjaźnionych firm trzecich. W przypadku Ryse akurat GameSessions wspomogło AMD. Aby skorzystać z promocji, należy wejść pod poniższy adres, zalogować się na konto GameSessions, pobrać grę, a następnie zagrać w nią przez przynajmniej 5 minut. W ten sposób pozostanie na zawsze w naszym posiadaniu. Promocja trwa okrągły miesiąc.

Ryse: Son of Rome było tytułem startowym na Xbox One, po czym wyszło później także na PC. Niestety gra nie sprzedała się zgodnie z oczekiwaniami Crytek i nikt nie zdecydował się na kontynuację. Co ciekawe, gra ta miała ukazać się jeszcze na Xboksa 360 jako gra na Kinecta, lecz od tamtej pory zmieniono gatunek i mechanikę gry.

Dodatkowo, jeśli naprawdę zależy nam na transferze gry na Steam, możemy zakupić specjalny klucz po promocyjnej cenie (4,99 USD), który pozwoli nam przenieść Ryse: Son of Rome z GameSessions na platformę Valve przy zachowaniu zapisanych stanów gry i postępów. Ryse: Son of Rome zajmuje 30 GB. Tytuł początkowo zebrała mieszane recenzje, ale niewątpliwie jeśli chodzi o widowiskowość, reżyserię i oprawę audio-wizualną, jest to najwyższa możliwa półka, czego nie zaprzeczali nawet najwięksi krytycy. Ponadto, starożytny Rzym, jakkolwiek popularnym okresem wydaje się być w świecie literatury, filmu czy historii, w grach wideo akurat znacznie ustępuje kulturom hellenistycznym (greckim), a więc niewiele jest produkcji umiejscowionych w takich realiach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pobierz Ryse: Son of Rome za darmo na PC

 0