Podczas turnieju Street Fighter 6 przypadkowo aktywowano nagi mod dla Chun Li

Podczas turnieju Street Fighter 6 przypadkowo aktywowano nagi mod dla Chun Li

Telewizja na żywo od zawsze jest świetnym źródłem wpadek. Podobnie jest z internetowymi transmisjami na żywo, o czym można było przekonać się na jednym z ostatnich turniejów Street Fighter 6.

Kanał Twitch Corner2Corner przeprosił za „poważną wpadkę” podczas niedawnego turnieju Street Fighter, którego był gospodarzem. Według organizatorów, prowadzący ogłaszający jeden z meczów nieumyślnie zostawił włączony „mod graficzny”, pozostawiając Chun-Li nagą przez kilka sekund. „Bardzo żałujemy, że tak się stało” - napisało C2C na Twitterze (a raczej X).

Kanał Twitch Corner2Corner przeprosił za „poważną wpadkę” podczas niedawnego turnieju Street Fighter, którego był gospodarzem.

Organizator nie tylko przeprosił za błąd, ale i wyjaśnia, że ​​​​komputer gospodarza miał włączony mod i że nie była to wina uczestnika meczu, co wiele osób podejrzewało pierwotnie. Zespół powiedział, że mod jest już wyłączony i że nic takiego już się nie powtórzy.

Ponieważ transmisja prowadzona była na żywo, nie było możliwości edytowania ani cenzurowania pomyłki. Oczywiście, podobnie jak w przypadku wszystkiego w Internecie, błąd został niemal natychmiast opublikowany na mediach społecznościowych i każdy zainteresowany może zobaczyć jak to wyglądało. 

Na szczęście, w odróżnieniu od wielu innych nagich modów, ten nie odsłaniał aż tak wiele, bo Chun-Li wyglądała trochę tak, jakby miała na sobie cielisty kombinezon. Co więcej, komentatorzy przez moment zdawali się ignorować fakt, że coś na ekranie jest nie tak,

W końcu jeden z nich skomentował: „Ummm. Tak, to bardzo interesujący kostium Chun-Li”. Obaj prowadzący nieśmiało się roześmiali, by ukryć zażenowanie i szybko wrócili do tablicy turniejowej. Następnie usunięto mod i zrestartowano mecz. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Podczas turnieju Street Fighter 6 przypadkowo aktywowano nagi mod dla Chun Li

 0