Podobno powstaje duchowy następca gry Obcy: Izolacja. Czekacie?

Podobno powstaje duchowy następca gry Obcy: Izolacja. Czekacie?

Choć gra Obcy: Izolacja zebrała mieszane recenzje, to z perspektywy czasu uznawana jest przez wiele osób za jeden z najlepszych survival horrorów poprzedniej generacji i jedną z najlepszych gier o Obcym. Niestety, nigdy nie doczekaliśmy się jej kontynuacji, na którą ta gra zasługiwała. Mówi się jednak, że obecnie trwają prace nad nową grą typu survival horror Obcy, która może ukazać się w przyszłym roku.

Według źródeł rozmawiających z Insider Gaming, opracowywana jest nowa wysokobudżetowa gra Obcy z planowaną datą premiery na wakacje 2023 r. Ta ma być grą typu survival horror, czerpiącą inspirację z takich tytułów jak Resident Evil i Dead Space, co oznaczać może nieco większy nacisk na walkę i akcję niż w Izolacji.  

Według źródeł rozmawiających z Insider Gaming, opracowywana jest nowa wysokobudżetowa gra Obcy z planowaną datą premiery na wakacje 2023 r.

Obcy: Izolacja ponownie za darmo w Epic Games Store (+ Hand of Fate 2)

Na razie niewiele więcej wiadomo na temat tego projektu i nie wiemy nawet, które studio pracuje nad tym tytułem, ale jeśli stoi za nim Creative Assembly, to być może doczekamy się w końcu następcy gry Obcy: Izolacja, nawet jeśli nie będzie to bezpośrednia kontynuacja.

Jeśli to wszystko się powiedzie, powinniśmy oficjalnie usłyszeć o tej grze na początku przyszłego roku (lub nawet jeszcze w grudniu podczas gali The Game Awards), chyba że projekt zostanie przesunięty na 2024 rok.

Najnowsza trylogia Resident Evil i remaki najwyraźniej ponownie wzbudziły zainteresowanie wysokobudżetowymi grami typu survival horror, co niezwykle nas cieszy. Resident Evil jest rozwijany, Dead Space powraca, podobnie jak Silent Hill, za moment otrzymamy Callisto Protocol i wygląda na to, że w końcu dostaniemy też nowy horror z Obcym(i).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Podobno powstaje duchowy następca gry Obcy: Izolacja. Czekacie?

 0