Podziemne jaskinie, opcja wyboru mapy, czyli nadchodzące nowości w PUBG

Podziemne jaskinie, opcja wyboru mapy, czyli nadchodzące nowości w PUBG

Bluehole postanowiło nie spoczywać na laurach, tylko zacząć działać w kwestii polepszania Playerunknown's Battlegrounds czego efektem jest kilka interesujących nowości m.in. obejmujących najnowszą mapę.

Jak się okazuje ta oparta na Azji Południowo-Wschodniej miejscówka inspiracje czerpie garściami z Tajlandii. Przedstawiciel firmy w najnowszym poście na Steamie pochwalił się zdjęciami wykonanymi podczas ostatniej wizyty we wspomnianym kraju, na których widać jaskinie Phraya Nakhon. To oznacza, że nowa mapa do bijącej rekordy popularności gry doczeka się podziemnego systemu jaskiń. Choć postęp prac jest na zaawansowanym stadium, to nie wiadomo kiedy dokładnie rzeczone nowinki pojawią się w ramach aktualizacji (oczywiście najpierw muszą przejść testy na publicznym serwerze). Przy okazji potwierdzono także obecność zupełnie nowych broni, czy pojazdów. Tak czy inaczej, należy wyłącznie pochwalić autorów za to, że starają się zaimplementować jak najbardziej interesujące rzeczy do swojego tytułu zwłaszcza w obliczu dominującej pozycji największego konkurenta - Fortnite.

Mapa Savage ma doczekać się podziemnego systemu jaskiń, ale to nie jedyna nowość, ponieważ twórcy szykują również nowe bronie, czy pojazdy

Aktualnie Playerunknown's Battlegrounds zawiera dwie duże lokacje, z czego ostatnia, pustynna zadebiutowała pod koniec ubiegłego roku. Od kilku tygodni wybrańcy mają możliwość sprawdzenia się na testowej lokacji Savage. Co ciekawe dzisiaj w sieci pojawiły się spekulacje jakoby w PUBG pojawiła się długo wyczekiwana funkcja wyboru mapy przed starem rozgrywki. Na pewno stanowiłoby to znaczący krok naprzód i polepszyło życie wielu fanom, których obecnie zdano na kompletną losowość systemu. Zmiany są o tyle konieczne, ponieważ po wielkim hype widać powolny spadek zainteresowania tytułem Bluehole. Oprócz Epic Games kolejno dochodzą również inne studia pragnące przerzucić się na Battle Royale. Robi się więc coraz bardziej ciasno.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Podziemne jaskinie, opcja wyboru mapy, czyli nadchodzące nowości w PUBG

 0