Pojawienie się Battle Royale w Battlefield V nie jest wykluczone

Pojawienie się Battle Royale w Battlefield V nie jest wykluczone

Battle Royale, to forma rozrywki obecnej w zdecydowanej większości dzisiejszych gier wideo. Kolejną dla wielu kultową marką, która postanowiła pójść w tym kierunku jest Call of Duty. O dziwo ujawniony ostatnio Battlefield V zdaje się opierać współczesnym trendom. Pytanie, jak długo?

Kilka dni temu DICE oficjalnie zapowiedziało kolejną odsłonę Battlefielda, który wbrew wielu oczekiwaniom nie będzie kręcił się wokół Bad Company tylko powróci do motywu II wojny światowej. Pierwszy zwiastun fani serii przyjęli dość mieszanie, ponieważ wielu z nich zarzucało grze zbyt przesadzoną kolorystykę przypominającą Fortnite i zwyczajnie niepasującą do mrocznego klimatu. Dodatkowo przewinęły się głosy oskarżające twórców o kompletny brak realizmu. Wśród wielu nowości zabrakło bijącego rekordy popularności trybu Battle Royale, co część osób zapewne przyjęła z ogromną ulgą. Jednak jak wskazuje najnowsza wypowiedź przedstawiciela studia odpowiedzialnego za projekt pojawienie się wspomnianej formy zabawy w Battlefield V nie jest wcale wykluczone.

Autorzy Battlefielda V widzą większy sens w pojawieniu się Battle Royala w ich najnowszej produkcji 

Oczywiście implementacja takowego rozwiązania jest na ten moment raczej wykluczona, ale wśród autorów Battlefielda V jest wielu zwolenników Battle Royala oraz chęci sprawdzenia go w tego typu produkcji. Dodatkowo według Andreasa Morrela całość miałaby głębszy sens. Ciężko na ten moment spekulować, czy powyższa wypowiedź jednoznacznie oznacza wprowadzenie w przyszłości trybu spopularyzowanego przez Playerunknown's Battlegrounds, aczkolwiek jest coś na rzeczy. Piąta odsłona serii zadebiutuje na rynku 19 października i będzie pozbawiona znanych z poprzednich części przepustek sezonowych. Przy okazji poznaliśmy też oficjalne wymagania sprzętowe gry, które nie są zbyt wygórowane jak na dzisiejsze standardy.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5 6600K / AMD FX-6350
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB
  • Wersja DirectX: 11
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 50 GB
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8.1/ 10

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pojawienie się Battle Royale w Battlefield V nie jest wykluczone

 0