Pojawiły się zdjęcia atrap iPhone 15. Co zdradzają?

Pojawiły się zdjęcia atrap iPhone 15. Co zdradzają?

W trakcie wrześniowej konferencji Apple zobaczymy serię iPhone 15, która według znanych nam informacji ma przynieść sporo zmian. W internecie pojawiły się teraz zdjęcia atrap tych smartfonów, które pokazują, jak mogą wyglądać nowe iPhony oraz potwierdzają niektóre wersje kolorystyczne.

Zdjęcia atrap iPhonów 15

Od premiery nowych smartfonów z logo nadgryzionego jabłka dzieli nas już zaledwie 12 dni. Dokładnie tak, już 12 września o godzinie 19:00 odbędzie się wydarzenie nazwane Wonderlust, w trakcie którego gigant z Cupertino przedstawi światu swoje najnowsze urządzenia. Oczywiście w trakcie pokazu nie zabraknie kolejnej generacji flagowego produktu Apple, czyli iPhona. Już teraz można jednak zobaczyć w sieci atrapy smartfonów z linii iPhone 15. Opublikowane zostały zdjęcia przedstawiające zarówno podstawowe modele, jak i te z dopiskiem "Pro" w nazwie.

Zwykłe iPhony 15 zachowają jednak klasyczny pstryczek, co potwierdzają atrapy.

Zaczynając od atrap bazowych iPhonów 15, widzimy tutaj sporo podobieństw do serii iPhone 14. Mamy dwa obiektywy umieszczone po przekątnej na szklanej wyspie, płaskie krawędzie oraz dobrze znany zestaw przycisków. Warto jednak zwrócić uwagę na dwa szczegóły. Po pierwsze gniazdo zasilania. Tutaj wycięcie jasno mówi, że chodzi o USB-C. Drugim szczegółem jest przełącznik wyciszania. Dlaczego to tak ważne? Według ostatnich pogłosek, tylko iPhony 15 Pro otrzymają przycisk Action Button, który zastąpi wspomniany przełącznik. Zwykłe iPhony 15 zachowają jednak klasyczny pstryczek, co potwierdzają atrapy. Jeśli chodzi o wersje kolorystyczne, na zdjęciach widzimy: czarny, żółty, biały, różowy oraz niebieski.

Są też atrapy iPhone 15 Pro

Idąc dalej, ta sama osoba udostępniła także zdjęcia atrap iPhonów 15 Pro. Tutaj również widzimy dobrze znaną obudowę z wyspą, na której umieszczone są 3 obiektywy. Nie mogło również zabraknąć USB-C, które pojawi się we wszystkich nowych iPhonach. Niestety zdjęcia zostały zrobione tak, że ciężko jednoznacznie określić czy w atrapach zamiast przełącznika został już umieszczony przycisk. 

Seria iPhone 15 ma wreszcie przynieść całkiem sporo zmian w iPhonach. I chociaż bryły pozostaną niemalże identyczne, pojawią się takie nowości, jak przycisk Action Button, USB-C, czy obiektyw peryskopowy. Niestety większość nowości ma być zarezerwowana wyłącznie dla droższych iPhonów 15 Pro. Na szczęście podstawowe modele mają wreszcie pozbyć się notcha. Zastąpi go Dynamic Island. Na koniec warto dodać, że atrapy mogą nie być do końca zgodne z rzeczywistą budową nowych smartfonów. Jest zatem szansa, że Apple nas czymś zaskoczy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pojawiły się zdjęcia atrap iPhone 15. Co zdradzają?

 0