Pokaż światu swój projekt. iiyama zaprasza na konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Pokaż światu swój projekt. iiyama zaprasza na konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Wszędzie tam, gdzie potrzebne są dotyk i najnowsze technologie, znajdziecie produkty iiyama, bo nasza oferta to nie tylko monitory dla graczy i do użytku biurowego, ale również rozwiązania profesjonalne. Bogate portfolio tych ostatnich liczy już 70 wyświetlaczy dotykowych i ok. 50 monitorów wielkoformatowych, w rozmiarach od 10 do 98 cali, dzięki którym partnerzy z całego świata tworzą kompleksowe instalacje dopasowane do ich potrzeb. Szkoły, muzea, salony samochodowe, centra handlowe, restauracje, strefy zabaw dla dzieci… miejsca, w których działają wyświetlacze iiyama, można mnożyć!

Pokaż światu swój projekt to wyjątkowa inicjatywa dla partnerów iiyama, w ramach której można pochwalić się ciekawymi instalacjami...

Pokaż światu swój projekt. iiyama zaprasza na konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Jeżeli i Wy zdecydowaliście się na rozwiązana iiyama i chcecie pokazać innym możliwości, jakie dają monitory dotykowe i wielkoformatowe, to zapraszamy do udziału w konkursie. Pokaż światu swój projekt to wyjątkowa inicjatywa dla partnerów iiyama, w ramach której można pochwalić się ciekawymi instalacjami, a w zamian zdobyć atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać na adres pokazprojekt@iiyama.com zdjęcia swojego projektu z wykorzystaniem monitorów iiyama, zrealizowanego w ciągu 3 ostatnich lat.

Na zgłoszenia czekamy w terminie 05.10.2020 - 06.11.2020 r., a autorzy najciekawszych instalacji mogą liczyć na atrakcyjne nagrody:

I miejsce – 34’’ XUB3493WQSU-B1 lub 2 x 27’’ XUB2792UHSU-B1 i worek gadżetów 

II miejsce – 32’’ XB3288UHSU-B1 lub 2 x XUB2595WSU-B1 i worek gadżetów

III miejsce – 27’’ XUB2792QSU-B1/W1 lub 3 x 24’’ XUB2492HSU-B1/-W1 i worek gadżetów 

Dodatkowo wyróżnionych zostanie 10 projektów, za które wręczymy nagrody pocieszenia w postaci walizek lub lodówek turystycznych iiyama. Zwycięskie projekty zostaną opublikowane w magazynach branżowych, na stronie http://iiyama.com/pokaz-nam-swoj-projekt  oraz w mediach społecznościowych. https://www.linkedin.com/company/iiyama-polska/  i https://www.facebook.com/iiyamapolska. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie http://iiyama.com/pokaz-nam-swoj-projekt .

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pokaż światu swój projekt. iiyama zaprasza na konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

 0