Polski sklep ujawnia cenę GoPro Hero 8 Black. Premiera już za kilka dni

Polski sklep ujawnia cenę GoPro Hero 8 Black. Premiera już za kilka dni

GoPro zapowiada zbliżającą się premierę swoich dwóch nowych kamer - najnowszej kamery akcji GoPro Hero 8 Black oraz kamery GoPro Max 360.  Na stronie internetowej firmy opublikowano serię zachęcających zwiastunów oraz okno z serwisu YouTube, gdzie będzie transmitowany przekaz na żywo. Prezentacja odbędzie się 1 października - streaming na YouTube zostanie uruchomiony o godzinie 14:00 (niestety nie jest nieznana strefa czasowa). Firma wrzuciła też wiele obiecujące hasło reklamowe "To jest akcja", a transmisja ma przenieść nas "Poza następny poziom". Najnowszy materiał pokazuje tylną część kamerki GoPro Hero 8, podczas gdy wcześniejsze materiały zdradzały jak będzie wyglądać od frontu.

Z niecierpliwością czekamy na pierwsze testy Hero 8 Black, choć nie spodziewamy się takiego przeskoku w możliwościach jak pomiędzy modelami 6 a 7.

GoPro oczywiście robi dobrą minę i udaje, że nigdy wcześniej nie widzieliśmy tych kamer, ale informacje o nich (włącznie ze zdjęciami) obiegły internet już jakiś czas temu. Teraz niektóre portale zdobyły nawet zdjęcia gotowego zestawu Hero 8 Black, ukazujące zapakowaną kamerę oraz główną specyfikację. Pojawiły się również przecieki o możliwej cenie produktu, za które odpowiada jeden z polskich detalistów. Według nieoficjalnych informacji kamera ma kosztować 1899 zł. Opakowanie potwierdza wiele z ujawnianych wcześniej detali specyfikacji. GoPro Hero8 Black będzie wyposażone w kamerę 12 MP, nagrywać wideo 4K do 60 klatek na sekundę i 1080p do 240 fps, wraz z transmisją strumieniową na żywo 1080p. Kamera otrzyma również stabilizację obrazu HyperSmooth 2.0. Podobno GoPro tym razem wykorzysta nowy procesor, bo jak pamiętamy GoPro Hero 7 Black, korzysta z tego samego układu co Hero 6.

Ujawnione zdjęcia potwierdzają, że kamera będzie miała różne nakładki na obudowy, w tym jedną do blogowania i nadawania, która ma mikrofon i dedykowane stopki montażowe.  Będą one obsługiwać dodatki, takie jak panele oświetleniowe LED i zewnętrzne, dodatkowe ekrany - są to oczywiście elementy, które GoPro będzie dodatkowo sprzedawać, w przeciwieństwie do Sony RX0 II, który ma wbudowany obracany ekran lub DJI Osmo Action, które ma dodatkowy ekran do vlogowania z przodu. Mało jest elementów, których jeszcze nie wiemy o GoPro Hero 8 Black (choć jest bardzo prawdopodobne, że wkrótce pojawią się wieści o wersji Silver i White), to GoPro Max wciąż pozostaje tajemnicą. O wszystkim dowiemy się już 1 października.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Polski sklep ujawnia cenę GoPro Hero 8 Black. Premiera już za kilka dni

 0