Polskie Ancestors Legacy debiutuje na rynku

Polskie Ancestors Legacy debiutuje na rynku

Ancestors Legacy, czyli strategia czasu rzeczywistego umiejscowiona w średniowiecznych klimatach właśnie znalazła się na półkach sklepowych. 

Produkcja od polskiego Destructive Creations właśnie dziś trafiła do sprzedaży. Gra reprezentuje gatunek strategii czasu rzeczywistego i wbrew pozorom skupia się nie tylko na historii skandynawskich wojowników, ale także innych nacji jak choćby Anglosasi. Co ciekawe nie zabrakło także akcentów z rodzimego podwórka, czyli kampanii pod dowództwem samego Mieszka I. Tytuł oferuje łącznie cztery różne opowiadania, a każde z nich ma w opinii twórców charakteryzować się dużą autentycznością historyczną. Podobnie jak w pozostałych tytułach studia tutaj również nie zabraknie brutalnych motywów, aczkolwiek nie będą one tak przesadzone, jak w przypadku pozostałych gier i raczej nie wywołają żadnych kontrowersji (zresztą średniowieczny świat znany był z krwawych bitew).

Oparte o prawdziwe wydarzenia historyczne Ancestors Legacy od rodzimego studia Destructive Creations trafiło dziś do sprzedaży

Warto zaznaczyć, iż oprócz trybu dla pojedynczego gracza Ancestors Legacy oferuje również pełnoprawny multiplayer. Jego serwery zostały już uruchomione, jednakże ciężko kogoś znaleźć (możliwe, że wszyscy młócą w singla). Dość miłym smaczkiem są ponadto klimatyczne wstawki filmowe, które pojawiają się podczas wczytywania poszczególnych rozdziałów (inspiracje widać twórcy czerpali od CD Projekt RED i ich Wiedźmina). Niestety produkt został wydany w naszym kraju jedynie z polskimi napisami. Tym samym Mieszko I nie przemówi do nas w ojczystym języku, aczkolwiek aktorzy z brytyjskim akcentem też dają radę. Na koniec warto zaznaczyć, że już niebawem na naszych łamach przeczytacie recenzję Ancestors Legacy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Polskie Ancestors Legacy debiutuje na rynku

 0