Ponad dwukrotnie więcej FPS na ROG Ally w Assassin's Creed Valhalla dzięki modyfikacji

Ponad dwukrotnie więcej FPS na ROG Ally w Assassin's Creed Valhalla dzięki modyfikacji

Nowa modyfikacja dodaje do gry Assassin's Creed Valhalla różne technologie upscalingu, w tym także AMD FSR 3.0 z Frame Generation. Jak zostało pokazane, użycie technologii AMD bardzo pozytywnie wpływa na liczbę generowanych FPS.

 

W sieci pojawią się nowa modyfikacja dodająca do gry Assassin's Creed Valhalla technologie upscalingu, w tym także AMD FSR 3.0 Frame Generation. Jak się okazuje dzięki wykorzystaniu tej technologii AMD wzrost klatek na sekundę potrafi być imponujący. Sama modyfikacja została stworzona przez osobą o pseudonimie PureDark. Autor udostępnił pokaz działania moda, w którym wykorzystał konsolę ASUS ROG Ally. Uruchomiony został wbudowany w grę benchmark. Raz w natywnej wersji, a raz z włączonym FSR 3.0 w trybie Performance wraz z Frame Generation. Warto dodać, że w obu tych przypadkach gra działała w rozdzielczości 1080p. Autor przeprowadził w sumie 2 benchmarki, jeden z konsolą w trybie 30 W oraz drugi w trybie 20 W.

Kiedy natywnie uruchomiona gra działała w około 30 klatkach, w wersji z włączonym FSR 3.0 i Frame Generation licznik pokazywał ponad 70 FPS nierzadko przekraczając też 80 FPS.

W trakcie testu liczba generowanych FPS potrafiła być ponad dwukrotnie wyższa dzięki modyfikacji. Kiedy natywnie uruchomiona gra działała w około 30 klatkach, w wersji z włączonym FSR 3.0 i Frame Generation licznik pokazywał ponad 70 FPS nierzadko przekraczając też 80 FPS. Niestety modyfikacja nie jest dostępna dla każdego za darmo. Autor postanowił, że dostęp do niej będą miały tylko osoby, które wspierają go na platformie Patreon.

Z opisu udostępnionej prezentacji dowiadujemy się także, iż PureDark chce, aby modyfikacja zadziałała w następne kolejności również w grze Assassin's Creed Odysey. Następnie pojawić może się również obsługa Kingdom Come: Deliverance. Autor dodał również, że jego mod działa ze wszystkimi kartami graficznymi oraz przenośnymi konsolami do gier.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ponad dwukrotnie więcej FPS na ROG Ally w Assassin's Creed Valhalla dzięki modyfikacji

 0