PornHub uruchamia darmowy i całkowicie anonimowy VPNHub

PornHub uruchamia darmowy i całkowicie anonimowy VPNHub

Na świecie istnieją miliony usług VPN i w sieci ukazała się właśnie kolejna. Tym razem usługa wyróżnia się na tle konkurencji, nie tyle z powodów technicznych, a właściciela, którym jest PornHub

PornHub zna chyba większość ludzi na świecie, choć mogą się niechętnie do tego przyznawać. Portal ten jest jednym z najpopularniejszych witryn z treściami dla dorosłych i jedną z 50 stron o największym ruchu na świecie. VPNHub, bo taką nazwę nosi nowa usługa, jest całkowicie darmowa i oferuje nielimitowane łącze, bez żadnego rejestrowania aktywności użytkownika. W skrócie PornHub oferuje całkowicie anonimową usługę za darmo, co jest dość niespotykane. Oczywiście usługa posiada swój wariant premium, jednakże podstawowa funkcjonalność powinna zadowolić każdego użytkownika, szukającego anonimowości i to nie tylko przy oglądaniu porno ;)

PornHub oferuje darmową usługę, która za darmo pozwoli anonimowo przeglądać zasoby internetu

VPNHube w wersji premium oferować będzie wyższe transfery oraz szerszy wachlarz węzłów rozrzuconych po różnych krajach. Płatna wersja będzie pozbawiona ponadto reklam obecnych w darmowym wariancie. Koszt takiej usługi mieścić się będzie w przedziale 12-14 dolarów USD, zależnie od platformy. VPNHub dostępny jest w formie aplikacji na Androida i iOS. Z usługi można oczywiście również korzystać na systemach Windows i macOS. PornHub zauważył, że wielu użytkowników korzysta z usług tego typu, by ukrywać swój adres IP i bez niczyjej wiedzy (choćby dostawcy internetu) przeglądać katalogi serwisów z treściami dla dorosłych. Innym powodem jest chęć ominięcia ograniczeń i blokad z dostępem do strony. Naturalnym krokiem więc jest uruchomienie usługi, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom fanów PornHuba.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PornHub uruchamia darmowy i całkowicie anonimowy VPNHub

 0