PowerWalker przedstawia świetny zasilacz UPS do domowego zacisza

PowerWalker przedstawia świetny zasilacz UPS do domowego zacisza

Firma PowerWalker zaprezentowała kolejną wersję awaryjnego zasilacza z serii VI, który sprawdzi się w ochronie wielu domowych urządzeń.

Jak się okazuje zasilacz przewidziany do małych szaf typu rack i mający za zadanie podtrzymać domowy zestaw dozoru wizyjnego, sprawdzi się świetnie również jako... ochrona wymarzonego kina domowego. Wszystko dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia, umożliwiającym montaż pod telewizorem. Mimo kompaktowych wymiarów, UPS PowerWalker zapewnia pełne zabezpieczenie m.in. dzięki zastosowaniu czystej falii sinusoidalnej. Co ciekawe - VI 750 R1U, to jeden z niewielu UPS-ów nie posiadający wentylatora. Tym samym urządzenie nie generuje praktycznie najmniejszego nawet hałasu - i to nawet przy pracy w trybie baterii. Istnieje także możliwość wyłączenia opcji dźwięku alarmu. Jak więc widzimy, dostępny sprzęt sprawdzi się w wielu warunkach. 

Jeżeli szukacie, dobrego strażnika Waszych sprzętów domowych, który nie zajmuje zbyt dużo miejsca, trafiliście idealnie

PowerWalker wprowadził do swego urządzenia kilka ułatwień dla przeciętnego użytkownika. Chodzi tutaj m.in. o zaimplementowanie w VI 750 R1U baterii  hot-swap, dzięki której wymienimy ją bez wyłączania całego sprzętu. Dodatkowo zasilacz korzysta z technologii HID i jest gotów do pracy po wciśnięciu tylko jednego przycisku. Cenę urządzenia ustalono na poziomie 679 zł. Więcej informacji o sprzęcie znajdziemy na tej stronie. PowerWalker, to niemiecka firma, specjalizująca się w tworzeniu zasilaczy awaryjnych. W katalogu tegoż dewelopera znajdziemy ekonomiczne UPS-y offline z serii VFD, a także zaawansowane urządzenia On-Line VFI RM LCD o mocy pozornej do 200000 VA. Poza tym spółka oferuje też rozwiązania w zakresie modułów bateryjnych do UPS-ów, kart SNMP oraz innych akcesoriów. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: PowerWalker przedstawia świetny zasilacz UPS do domowego zacisza

 0