Powiew świeżości w War Thunder: zapowiedź nowej nacji – Włochów

Powiew świeżości w War Thunder: zapowiedź nowej nacji – Włochów

Już za jakiś czas będziemy świadkami nowej aktualizacji do War Thunder z numerem 1.69 – nie będzie to jednak zwykła poprawa balansu gry czy dodanie jakichś pomniejszych elementów. Gaijin Entertainment przygotowało dla nas nową nację – Włochy.

Aktualizacja 1.69 już za pasem, a z nią w życie wejdą znaczące zmiany. Włochy – nowa nacja, która zapewni nam zabawę ponad kilkudziesięcioma maszynami. Do dyspozycji dostaniemy szeroką gamę samolotów – począwszy od lekkich, łatwo manewrujących dwupłatowców z lat 30. XX wieku, a kończąc na odrzutowych myśliwcach z okresu Zimnej Wojny. Jedną z ciekawszych maszyn jest Fiat CR.32 – lekki myśliwiec bombardujący o solidnej metalowej budowie pozwalającej wytrzymać spore obrażenia oraz możliwość przenoszenia dwóch bomb na pewno zaciekawi fanatyków serii i odmieni losy nie jednej bitwy. Kolejnymi samolotami wartymi uwagi są popularne trzysilnikowe bombowce – ciężki SM.79 Sparviero oraz średni CANT Z.1007bis Akcuibe. Świetne jednostki nadające się do niszczenia dużych jednostek lądowych oraz wodnych.

Nowa nacja - Włochy pojawią się w nadchodzącej aktualizacji 1.69 do War Thunder

Gaijin Entertainment pozwala wypróbować nowe maszyny podczas zamkniętych testów beta po wydaniu aktualizacji 1.69. Aby usiąść za sterami włoskich samolotów, jako pierwsi musimy wykonać specjalne zadania w grze lub zakupić pakiet premium (pakiet wczesnego dostępu), który znajduje się w oficjalnym sklepie War Thunder. Dodatkowo deweloperzy są w trakcie testowania i projektowania nowego trybu do gry – „Wilki Morskie”. Aktualizacja ta pozwoli nam walczyć również na morzu, a więc na polu bitwy znajdą się trzy typy jednostek – samoloty, czołgi oraz okręty. Bitwy mogą stać się jeszcze bardziej spektakularne, ale również wymagać będą więcej umiejętności i doświadczenia. Będziemy musieli nauczyć się jak radzić sobie przeciwko zaawansowanym statkom lub gdy sytuacja będzie tego wymagać – to my wsiądziemy za stery okrętu. Mimo wszystko na razie musimy czekać na oficjalne wieści. Twórcy jednak nie ukrywają, że wprowadzenie tak dużych zmian wymaga dostosowania pod to całej gry i jej zbalansowania.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Powiew świeżości w War Thunder: zapowiedź nowej nacji – Włochów

 0