Powrót do Wiedźmina 3. Nowe wersje modów Enhanced Edition i HD Reworked

Powrót do Wiedźmina 3. Nowe wersje modów Enhanced Edition i HD Reworked

The Witcher 3 Enhanced Edition jest jednym z najbardziej interesujących modów wydanych dla gry RPG wydanej przez CD Project Red i kompletnie zmienia on rozgrywkę i doświadczenie użytkownika, wprowadzając nową mechanikę walki oraz prowadzenia gry. Nowa odsłona modyfikacji The Witcher 3 Enhanced Edition w wersji 4.47 wprowadza poprawki licznych błędów, kilka zmian w mechanizmach oraz zmienia balans niektórych mocniejszych przeciwników. Nowa wersja tego moda to świetna okazja do powrotu do Wiedźmina 3, ale nie jedyna. Zapowiedziano również wydanie nowej wersji zmian graficznych, znanych jako The Witcher 3 HD Reworked Project, wprowadzających znaczne ulepszenia wizualne do rozgrywki. 

Jedne z najlepszych modów do Wiedźmina 3 doczekały się nowych wersji. Zmieniający mechanikę Enhanced Edition oraz ulepszający grafikę HD Reworked Project to dwa dobre powody, by ponownie odwiedzić Novigrad i inne lokacje.

"Jesteście zmęczeni wykonywaniem tych samych banalnych aktywności z normalnej wersji gry? Szukacie złożonej i pełnej wyzwań rozgrywki, która będzie stymulować umysł, ciało i duszę? Szukasz odpowiedzi na najtrudniejsze pytania w życiu?  Nie szukaj dalej niż The Witcher 3: Enhanced Edition to wynik lat trudu i przemyśleń, wszystko prowadzone z płomienną pasją, mając jeden szczególnym cel: IMMERSJĘ. W3EE to kompletny przegląd większości mechanizmów i systemów gry, oferujący doskonałą głęboką i stymulującą rozgrywkę, dzięki której będziesz chciał więcej za każdym razem, gdy zagłębisz się w starannie spreparowany świat, który stawia przed Tobą" - zachwalają twórcy modyfikacji.

Warto jednak prócz zmian w mechanice zadbać o ulepszoną oprawę wizualną. Już wkrótce zostanie udostępniona nowa wersja znanego i cenionego moda Witcher 3 HD Reworked Project. Twórcy obiecują nowe i imponujące zmiany graficzne: "W nowej wersji HDRP wszystkie tekstury terenu i skał zostaną poddane ponownej obróbce (poza Toussaint, które zostanie zmienione w kolejnej aktualizacji). Jak widzicie na porównaniach, nowe tekstury mają dużo lepszą jakość i wyglądają mniej płasko niż oryginalne" - piszą twórcy. Wiedźmin 3 jest obecnie dostępny na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, jednakże jeszcze w tym roku zostanie wydana wersja na przenośną konsolę Nintendo Switch. Będzie to kompletna edycja gry, zawierająca wszystkie paczki DLC opublikowane po premierze, włącznie z dużymi dodatkami Serce z kamienia oraz Krew i wino.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Powrót do Wiedźmina 3. Nowe wersje modów Enhanced Edition i HD Reworked

 0