Poznajcie pomysły zmian w nadchodzących Majorach CS:GO

Poznajcie pomysły zmian w nadchodzących Majorach CS:GO

Redakcja HLTV po tegorocznym ELEAGUE Major Boston postanowiła zapytać graczy i organizatorów, co chcieliby zmienić w formacie tak dużego turnieju. Poznajcie idee i pomysły, które mogą wejść w życie już na przyszłych eventach.

Po trzech długich tygodniach w Atlancie i Bostonie za nami pierwszy turniej typu Major w tym roku. Patrząc wstecz, ELEAGUE Major Boston zostawił nam wiele wspaniałych wspomnień, byliśmy świadkami jednego z najbardziej pamiętnych finałów w historii Majorów. Również po raz pierwszy widzieliśmy triumf drużyny z Ameryki Północnej – Cloud9. Doświadczyliśmy także niespodziewanej gry Quantum Bellator Fire, którzy okazali się czarnym koniem turnieju. Piękno takich wydarzeń kryje się w emocjach, jednak warto potęgować to dobrą oprawą i bezbłędnością w sprawach technicznych. Tegoroczny Major był niestety lekko krytykowany – zarzucano mu, że nie był tak „prestiżowy”, jak w przeszłości.

Czego oczekują gracze, grając na Majorach – posłuchajcie kilku pomysłów i idei od profesjonalistów

HLTV wyszło z bardzo ciekawą inicjatywą, poprosili oni bowiem kilku profesjonalnych graczy, aby Ci opisali Majora i powiedzieli, czego oczekują. Wywiadu udzielili Gabriel „FalleN” Toledo, NathaNBK” Schmitt, Finn „karrigan” Andersen, Martin „STYKO” Styk, trener Wiltonzews” Prado oraz prowadzący broadcastów, czyli Anders „Anders” Blume, Jason „moses” O’Toole oraz Janko „YNkPaunvoić. Panowie omawiają wiele naprawdę istotnych spraw, jest to między innymi temat niepełnoletnich graczy, dostęp 24 drużyn na Majora, pieniądze z naklejek czy nowe sposoby na finansowanie nagród. Poruszają również kwestie formatu całego turnieju oraz przygotowań. Ich zdanie możecie usłyszeć w powyższym materiale wideo przygotowanym przez HLTV.org. A według Was, co najbardziej zasługuje na zmiany? W mojej opini najbardziej kuleje nieprzychylny format, który nieraz sprawił, że zmęczone drużyny grały kilka meczy z rzędu.
 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznajcie pomysły zmian w nadchodzących Majorach CS:GO

 0