Poznaliśmy cenę składanego Samsunga Galaxy X?

Poznaliśmy cenę składanego Samsunga Galaxy X?

Jeśli wierzyć najnowszym spekulacjom cena nowego flagowca od Samsunga może być dość zaporowa. Na pocieszenie otrzymamy w pełni składany ekran.

W ciągu ostatnich miesięcy przewinęło się sporo plotek dotyczących składanego Galaxy X oraz jego prezentacji na przyszłorocznym Mobile World Congress. Teraz raport w Korea Times wskazuje nie tylko potencjalną datę debiutu, ale także cenę urządzenia. Otóż za smartfon, który pojawi się w 2019 roku zapłacimy około 2 tysiące dolarów, czyli wielokrotnie więcej niż za iPhone'a X. Dodatkowo przedstawiciel firmy analitycznej Kim Jang-yeol uważa, że Galaxy X dostanie główny wyświetlacz o rozmiarze 7,3 cali zaś drugi dostępny po złożeniu sprzętu będzie posiadał dokładnie 4 cale. Z kolei reprezentant Shinhan Financial nie tylko potwierdza przyszłoroczny okres premiery, ale też zaznacza, że partnerzy Samsunga zaczną dostarczać niezbędne do produkcji telefonu komponenty już od listopada.

Składany Galaxy X ma kosztować około 2 tysiące dolarów i pojawić się na rynku w 2019 roku

Poznaliśmy cenę składanego Samsunga Galaxy X?

Przy tak wysokiej kwocie Samsung raczej nie spodziewa się, że poziom sprzedaży osiągnie pułap zbliżony do pozostałych flagowców z serii Galaxy. Tym niemniej ich celem pozostanie zdobycie serc jak największej liczby osób szukających interesujących produktów. Jak wspominaliśmy jakiś czas temu premierowa liczba egzemplarzy powinna oscylować w granicach 300-500 tysięcy sztuk. Czy składany telefon w dzisiejszych czasach ma większy sens, to oczywiście kwestia gustu. Nie wiemy także, czy ów smartfon zastąpi wydawanego co roku flagowca Galaxy S lub będzie pobocznym tworem. Jednak ta wersja wydaje się najmniej, ponieważ popularny producent raczej nie zechce serwować swym klientom aż takiej rewolucji i to w takiej wysokiej cenie.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy cenę składanego Samsunga Galaxy X?

 0