Poznaliśmy datę premiery ostatniego dodatku do Assassin`s Creed: Valhalla

Poznaliśmy datę premiery ostatniego dodatku do Assassin`s Creed: Valhalla

Ubisoft ujawnił datę premiery ostatniego dodatku do Assassin's Creed: Valhalla, który domknie historię Eivora i jego klanu. DLC zadebiutuje wraz z aktualizacją 1.6.2.

Jak ujawnił Ubisoft darmowy The Last Chapter do Assassin's Creed: Valhalla pojawi się 6 grudnia. Aby w niego zagrać gracze muszą ukończyć główny wątek opowieści z podstawowej wersji gry, przejść mityczne wątki Asgardu i Jotunheim, ulepszyć swoją osadę do piątego poziomu, wybudować koszary Jomsviking oraz zlikwidować wszystkich członków Starożytnego Zakonu i odkryć tożsamość jego przywódcy. Ponadto Valhalla nie będzie już organizować ograniczonych czasowo wydarzeń festiwalowych w Ravensthorpe. "Dla tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w festiwalach Yule, Ostara, Sigrblot lub Oskoreia, wszelkie nagrody z poprzednich festiwali będą dostępne u wszystkich kupców w całej Anglii po ukończeniu zadania Pierwsza noc Samhain" – wyjaśnił Ubisoft.

The Last Chapter do Assassin's Creed: Valhalla zadebiutuje 6 grudnia wraz z aktualizacją 1.6.2.

Ubisoft potwierdził, że pomimo apeli fanów serii Assassin's Creed: Valhalla nie otrzyma trybu Nowa Gra+. "Valhalla została zbudowana jako wyjątkowe doświadczenie, które bardzo różni się od poprzedników strukturą, oferując nowe sposoby interakcji ze światem i jego postaciami. Badając implementację Nowej Gry+, zdaliśmy sobie sprawę, że głębia gry daje nam ograniczone możliwości, dzięki którym powtarzalność jest wyjątkowa i satysfakcjonująca." – napisał francuski wydawca. The Last Chapter to czwarte rozszerzenie historii Eivora, które stanowi zarazem zamknięcie tej przygody i pożegnanie z bohaterami. Dodatek poza nową opowieścią nie wprowadza zmian w rozgrywce. Pożegnamy się nie tylko z naszymi towarzyszami z klanu, ale również postaciami historycznymi.

Assassin's Creed: Valhalla odniósł spory sukces. Według danych w grę zagrało ponad 20 milionów osób. Warto zaznaczyć, że produkcja pozostaje dostępna w abonamencie Ubisoft+ wraz ze wszystkimi dodatkami więc wynik ten zawdzięcza też platformie Ubisoftu. Jeśli chcecie zapoznać się z przygodami Eivora nie wydając dużych pieniędzy to obecnie trwa promocja na subkrypcję Ubisoft+, która kosztuje 29,95 złotych za miesiąc zamiast 59,90 zł. Skorzystać mogą nowi i powracający abonenci. Do 30 listopada w Ubisoft Store trwa także wyprzedaż Black Friday.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy datę premiery ostatniego dodatku do Assassin`s Creed: Valhalla

 0