Poznaliśmy datę premiery Shadow of the Tomb Raider!

Poznaliśmy datę premiery Shadow of the Tomb Raider!

Wydawca produkcji planował zapewne ogłosić tę ważną informację jutro, ale jak zwykle dzięki wyciekowi poznaliśmy ją odrobinę wcześniej. 

Kolejna odsłona Tomb Raidera została potwierdzona już jakiś czas temu, jednak wciąż nie otrzymaliśmy praktycznie żadnych istotnych informacji odnośnie produkcji. Do teraz, bowiem Square Enix pochwaliło się na oficjalnej stronie gry tajemniczą grafiką oraz lakonicznym tekstem, że już jutro tj. 14 marca o godzinie 14:00 do wiadomości zostaną podane konkretne detale. Mimo wszystko osoby bardziej dociekliwe doszukały się w kodzie HTML witryny dość elementarnych szczegółów. Wynika z nich, iż Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje na rynku jeszcze w bieżącym roku, a konkretniej 14 września, czyli stosunkowo niedługo. Dodatkowo według opisu będzie to ostateczne domknięcie historii młodej Lary Croft, która pojawiła się w 2013 roku. 

Finałowa przygoda Lary Croft pojawi się na konsolach oraz komputerach jeszcze jesienią 2018 roku

Co ciekawe nad projektem pracuje Eidos Montreal (ekipa odpowiedzialna za Deus Ex, czy Thiefa), a nie wcześniejsze Crystal Dynamics, które miało zostać oddelegowane do innego dużego tytułu wydawcy - The Avengers Project. Czy taka nagła zmiana w wielkim finale przyniesie dobry skutek zobaczymy po premierze. Miejmy nadzieję, że Eidos tego nie zepsuje. Nowa trylogia Tomb Raidera pojawiła się pięć lat temu, przedstawiając losy jeszcze niedoświadczonej pani archeolog, która rozbija się na pełnej tajemniczego zagrożenia wyspie. W opinii twórców miał, to być kompletny restart marki spowodowany niknącym zainteresowaniem wcześniejszych odsłon. Chyba się udało bowiem zarówno jedynka jak i wydany dwa lata później Rise of the Tomb Raider spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów wirtualnej rozrywki. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy datę premiery Shadow of the Tomb Raider!

 0