Poznaliśmy datę startu piątego sezonu Fortnite

Poznaliśmy datę startu piątego sezonu Fortnite

Fani Fortnite z pewnością nie będą mieć zbyt dużo wolnego czasu podczas tegorocznych wakacji albowiem właśnie potwierdzono termin startu następnego sezonu.

Epic Games zdradziło, kiedy dokładnie wystartuje wyczekiwany przez fanów Fortnite następny piąty sezon. Otóż zmagania w ramach nowej przygody rozpoczniemy już 12 lipca. Tym samym mamy jeszcze niespełna dwa tygodnie na zgarnięcie nagród dostępnych w trwającym czwartym sezonie. Warto się pospieszyć, ponieważ w ten weekend deweloperzy aktywowali bonusowe punkty doświadczenia. Należy też wspomnieć, iż w najnowszej aktualizacji wprowadzono m.in. nowy typ broni oraz możliwość skorzystania z dwóch pistoletów jednocześnie. Częstotliwość pojawiających się łatek to z pewnością jeden z największych atutów wspomnianej gry. Epic dość regularnie stara się dostarczać nam najświeższe i zarazem interesujące rozwiązania.

Piąty sezon w Fortnite wystartuje dokładnie 12 lipca

Poznaliśmy datę startu piątego sezonu Fortnite

Fortnite od pewnego czasu stał się zdecydowanym liderem wśród produkcji z gatunku Battle Royale, wyprzedzając dotychczasowego hegemona PUBG. Fundamentalnym czynnikiem wpływającym na przytoczony sukces jest z pewnością model dystrybucji oparty całkowicie na free-to-play. Natomiast za Playerunknown's Battlegrounds musimy wyłożyć określoną sumę pieniędzy. O dziwo również na platformie mobilnej iOS Fortnite radzi sobie bardzo dobrze. Według danych firmy analitycznej Sensor Tower udało mu się zarobić 100 milionów dolarów i to w zaledwie 90 dni od momentu premiery. Co ciekawe plany autorów odnośnie ich projektu są dość konkretne, gdyż niedawno potwierdzili prace nad nową mapą, która początkowo pojawi się wyłącznie dla posiadaczy płatnego trybu Ratowanie Świata.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy datę startu piątego sezonu Fortnite

 0