Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo w Epic Games Store

Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo w Epic Games Store

Poznaliśmy grę, która będzie do odebrania za darmo w Epic Games Store od kolejnego czwartku. Tym razem jest to propozycja skierowana do fanów serii Dishonored. Oprócz niego do konta przypiszemy jeszcze jedną produkcję.

Dishonored: Death of the Outsider zostanie udostępniony bezpłatnie w Epic Games Store od 2 do 9 lutego. Jest to następna pozycja z tej serii, którą platforma rozdaje graczom - pod koniec grudnia był to Dishonored - Definitive Edition, czyli pierwsza część. Dishonored: Death of the Outsider pozostaje ostatnią jak dotąd wydaną odsłoną z 2017 roku opowiadającą o losach Billie Lurk łączącej siły z byłym mentorem, Daudem w celu zabicia Odmieńca, półboskiej istoty, którą obaj bohaterowie postrzegają jako kluczowy element wielu najczarniejszych epizodów w historii Cesarstwa. Podczas swej podróży w głąb najpodlejszych zakamarków Karnaki będziemy odkrywać najczarniejsze sekrety i przeszłość celu, a także zmierzymy się z równie silnymi przeciwnikami broniącymi antagonisty.

Dishonored: Death of the Outsider i City of Gangsters będą dostępne za darmo w Epic Games Store od 2 do 9 lutego.

Rozgrywkę prowadzimy w wybrany przez siebie sposób - dyskretnie likwidując napotkane przeszkody bądź działając otwarcie. Za pomocą broni, gadżetów i zdolności można pokonać zabójczych wrogów, takich jak nieśmiertelni oświeceni, nieugięte siostry Zakonu Wyroczni czy nowi mechaniczni żołnierze. Za tydzień oprócz Dishonored: Death of the Outsider zgarniemy też City of Gangsters grę biznesową poświęconą zarządzaniu grupą przestępczą. Działalność kryminalną zaczynamy od zera i wraz z postępem, rozbudowując swoje półświatkowe imperium pniemy się po szczeblach kariery. Całość polega na budowaniu tajnych barów serwujących alkohol, nielegalnych destylarni, wymuszaniu przysług, ściganiu dłużników i przekupywaniu policjantów.

Obecnie do 2 lutego odbierzemy w Epic Games Stores gry Aidos oraz Hell is Others. Pierwsza polega na podejmowaniu trudnych wyborów i ukazuje historię hodowcy świń z Kansas działającego na usługach mafii, która wykorzystuje naszą działalność do pozbywania się ciał. Jednak, kiedy przychodzi do nas stary przyjaciel (płatny zabójca) wraz ze swym asystentem, by pozbyć się następnej ofiary, tracimy odwagę, by powiedzieć im, iż chcemy zmienić swoje życie. Drugi tytuł strzelanka top-down z elementami roguelike’a, w której lądujemy w dystopijnym Century Cit, gdzie walczymy o krew pełniącą rolę waluty lub służącą do podlewania roślin.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo w Epic Games Store

 0